fbpx
Menu Zamknij

Kursy Excel dla firm

Zapraszamy na kursy z zakresu programu MS Excel. Kierowane do firm, korporacji, instytucji państwowych. Dostosowane do wymagań i potrzeb ich pracowników oraz kierowników. Nasze kursy Excel dla firm prowadzimy tak, by przedstawić potrzebne informacje w sposób zrozumiały i spójny. Umiejętność obsługi arkuszy kalkulacyjnych jest jednym z najczęstszych wymagań firm. Wyręcza w czasochłonnych i skomplikowanych działaniach, oferując czytelne efekty. Aby swobodnie używać programu konieczna jest nauka obsługi Excela, najlepiej dostosowana do poziomu kursanta. My każdego uczymy Excela krok po kroku.

Excel szkolenia dla firmKursy Excel dla firm dostosowane są do profilu przedsiębiorstwa i stanowiska kursanta. Program na kurs z Excela dobieramy do potrzeb i możliwości pracowników. Dzięki temu nasze Kursy Excel dla firm poprawiają wydajność pracy. Szkoleniowiec wyjaśnia funkcje Excela, pilnuje poprawności wykonywanych przez grupę ćwiczeń i pracuje indywidualnie z kursantami. Zwykle szkolimy w kilkuosobowych grupach. Dla większych firm i korporacji przygotowujemy długoterminowe plany szkoleń dla większej liczby grup.

Kursy Excel dla firm – POZIOMY, czyli zakres

  • Podstawowy zapoznaje z programem, które przede wszystkim pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i do przejścia na kolejny poziom.
  • Średnio-zaawansowany doprecyzowany pod kontem zadań, jakie kursant ma wykonywać w pracy. To średniej trudności funkcje, pozwalające sprawnie uzyskać przejrzyste wyniki o dużej użyteczności, jak też korygować na bieżąco błędy.
  • Zaawansowany obejmuje rozbudowane funkcje i metody pracy np. z automatyzacją, polami, warunkami, itp. oraz dopracowaną grafiką. Również unikanie błędów, ale też bardzo sprawne poruszanie się po programie dla uzyskania maksymalnej wydajności pracy. Łączymy je ze szkoleniem Excel w pracy biurowej.

Kursy Excel dla firm prowadzimy też weekendowo i popołudniami. Szkolimy w naszym ursynowskim biurze, w siedzibie klienta, lub wcześniej uzgodnionej lokalizacji, jak sale konferencyjne, czy hotele.
Sugerujemy zajęcia po 4h z przerwą, aby wykorzystać maksimum koncentracji uczestników.
Każdy kursant, który pomyślnie przejdzie nasze szkolenie Excel otrzyma od nas certyfikat  lub zaświadczenie, zależnie od decyzji o przystąpieniu do testu końcowego.

Polecamy też pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac


Excel nauka onlineKONTAKT:

Grzegorz Sobótka
603377273
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz