fbpx
Menu Zamknij

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa – nie zwlekaj zapisz się na kurs

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa – nie zwlekaj zapisz się na kurs

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa – nie zwlekaj zapisz się na kurs: Samorozwój jest ważny nie tylko dla naszej kariery, bo jak wiadomo dodatkowe umiejętności punktują, to również sposób na osiągnięcie samo satysfakcji, ułatwianie sobie codzienności, jak również sposób na pobudzenie mózgu. Jak dowodzą badania, osoby, które regularnie się uczą i rozwiązują najróżniejsze zadania, na starość rzadziej mają problemy z pamięcią. Poza tym na naukę nigdy nie jest za późno, a do tego często nie zdajemy sobie sprawy, ile możemy zyskać decydując się na rozwijanie wiedzy.
Excel – zawsze jest przydatny

Program Excel, wchodzący w skład pakietu Microsoft Office to jeden z popularniejszych programów używanych na naszych komputerach. Nie jest on potrzebny wyłącznie w biurach. Jest także niezawodny na co dzień. Wiele osób korzystanie z niego do planowania rożnych rzeczy, również codziennych zakupów.

Chociaż komputery są już nieodłącznym elementem naszej codzienności, nie da się ukryć, że nie każdy posiada obszerną wiedzę na temat Excela, dlatego chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na kurs Excela od podstaw.

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa – zakres kursu.

Zapewne zastanawiasz się, co obejmuje kurs podstawowy, czego możesz się dowiedzieć podczas zajęć. Zaczniemy od podstawowej wiedzy, czyli formatowania komórek, wykonywania podstawowych operacji. Pojawią się też informacje na temat tego, jak wykonywać podstawowe wykresy, tworzyć formuły i wykorzystywać niezbyt skomplikowane funkcje programu.

Kurs dostosowany do potrzeb klienta

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia dla firm i osób prywatnych. Zakres zajęć, ich ilość i intensywność może być regulowana w zależności od potrzeb naszego klienta. Mamy duże doświadczenia w organizowaniu tego typu szkoleń. Jeśli więc potrzebujesz porady, napisz do nas, udzielimy Ci wskazówek i doradzimy, jaki plan szkoleniowy wybrać, aby zyskać jak najwięcej i faktycznie skorzystać z wiedzy, jaką możesz zdobyć na przygotowanym przez nas szkoleniu. Pamiętaj, że organizujemy zajęcia indywidualne i szkolenia grupowe excel, również w formie wykładów.

Zapraszamy do kontaktu
603-377-273
Mail: biuro@kurs-excel.pl

Zapraszamy też na nasze inne kursy:

http://www.kurs-corel.pl

http://www.kursy-photoshop.pl

http://www.kurs-autocad.pl

Dodaj komentarz