fbpx
Menu Zamknij

Excel dla firm

Excel dla firm

Firma to przede wszystkim ludzie i dane. Mnóstwo danych. Jeszcze więcej danych. Kalkulacje, zaopatrzenie, daty, faktury, ale i urlopy czy wypłaty. Warto te wszystkie dane trzymać uporządkowane, bezpieczne i mieć możliwość swobodnego i efektywnego korzystania z nich. A co jeśli dodatkowo chcemy być lepiej zorganizowanym, mniej zestresowanym, mniej męczyć się w pracy i zyskać sobie pozytywną ocenę przełożonych? Wtedy warto wiedzieć jak uprościć zadania w pracy. W tym wszystkim pomoże i wyręczy program Excel. A wszystkich chętnych do jego opanowania i stosowania w firmach zapraszamy na kursy kierunkowe „Excel dla firm”.

Nasze kursy Excel dla firm prowadzimy tak, by przedstawić wszystkie potrzebne informacje w sposób zrozumiały i spójny. Uczy jak Excel wyręcza pracowników w czasochłonnych i skomplikowanych działaniach. Aby swobodnie używać arkuszy konieczna jest nauka obsługi Excela dostosowana do indywidualnego pracownika. Zatem uczymy Excela krok po kroku. Program na kurs z Excela dla firm dobieramy do potrzeb i możliwości pracowników oraz do profilu przedsiębiorstwa. Dzięki temu nasze szkolenia Excel dla firm poprawiają wydajność pracy.

Kursy Excel dla firm – zakres kursu i poziomyExcel obsługa

  • Podstawowy zapoznaje z Excelem, które przede wszystkim pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i do przejścia na kolejny poziom.
  • Średnio-zaawansowany doprecyzowany pod kontem zadań, jakie kursant ma wykonywać w pracy. To średniej trudności funkcje, pozwalające sprawnie uzyskać przejrzyste wyniki o dużej użyteczności, jak też sprawnie korygować błędy.
  • Zaawansowany obejmuje rozbudowane funkcje i metody pracy np. z wykresami interaktywnymi, polami warunkowymi, itp. oraz dopracowaną grafiką. Obejmuje również unikanie błędów, ale też bardzo sprawne poruszanie się po programie dla uzyskania maksymalnej wydajności pracy. Łączymy ten poziom ze szkoleniem Excel w pracy biurowej.

Kursy Excel dla firm prowadzimy też weekendowo i popołudniami. Szkolimy w naszym ursynowskim biurze, siedzibie klienta, lub uzgodnionej lokalizacji. Każdy kursant, który pomyślnie przejdzie test końcowy z Excel dla firm otrzyma od nas certyfikat. Test nie jest obowiązkowy. Wtedy wydajemy zaświadczenie o przebyciu kursu.

Polecamy też pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac


Excel nauka onlineKONTAKT
Grzegorz Sobótka
603377273

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz