fbpx
Menu Zamknij

Senior Excel Warszawa

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Seniorów Stolicy przygotowaliśmy specjalnie opracowany kurs Senior Excel Warszawa. Coraz więcej osób ze starszego pokolenia zaczyna aktywnie uczestniczyć w dziedzinie technologii i komputeryzacji. Przedstawiamy Państwu zupełną nowość w nasze ofercie: Kurs Excel dla seniora. Program nastawiony na dużą skuteczność, dobrze przyswajalną i przystępnie przekazaną wiedzę. W czasie szkoleń dbamy, aby program zajęć pokazywał, że MS Excel może ułatwić życie i pracę, a nie być kolejnym czasochłonnym powodem do nerwów i zagubienia. Przygotowane przez nas ćwiczenia pozwolą przyswoić wiedzę tak, by po ukończeniu kursu Senior mógł samodzielnie sprawnie korzystać z Excela w ramach wybranego zakresu. Łatwy i zrozumiały jest w zasięgu ręki. Z nami Excel nauka będzie bezproblemowa.

Jesteśmy lokalizacyjnie elastyczni. Szkolimy indywidualnie w naszej siedzibie, ale też w domach kultury, kawiarniach, po miejsce zamieszkania klienta. Dojedziemy do ustalonej lokalizacji, przeprowadzimy szkolenia w kurortach, ośrodkach wypoczynkowych, szkołach itp. Nasi instruktorzy są elastyczni terminowo i godzinowo. Są cierpliwi, profesjonalni i przyjaźnie nastawieni.

Przed rozpoczęciem kursu Senior Excel Warszawa zapraszamy do rozmowy – określimy Państwa możliwości i wymagania. Następnie opracujemy indywidualnie dobrany najodpowiedniejszy plan szkolenia Excel.

Jak wygląda kurs Senior Excel Warszawa?

Może odbywać się na 3 poziomach.

  • Podstawowy – dla początkujących użytkowników , którzy chcą opanować bazowe funkcje i narzędzia. Senior Excel WarszawaPrzygotuje do kolejnego poziomu.
  • Średnio-zaawansowany – dla użytkowników świadomie pracujących, znających elementarne funkcje, a którzy chcą dowiedzieć się więcej o Excelu i usprawnić pracę, oraz urozmaicić ją n o elementy graficzne, jak wykresy. Tu również powtórzymy podstawową wiedzę i rozbudujemy ja o nowe elementy.
  • Zaawansowany – dla swobodnie poruszających się w środowisku Excel użytkowników, którzy chcą pracowac na poziomie profesjonalnym, usystematyzować swoje umiejętności, a także poznać nowości proponowane przez MS Excel i funkcje mocno rozbudowane.

Jeśli szanowny Senior czuje się na siłach możemy kurs poprowadzić online zarówno z Excela jak i kurs Microsoft Office online. Pragniemy również zaprosić na weekendowy kurs Excel Warszawa.

Pracujemy indywidualnie, w grupach (od kilku osób do kilkudziesięciu).
Nasi szkoleniowcy nauczą Państwa obsługi Excela sprawnie, efektywnie i w miłej atmosferze.


Polecamy pozostałe kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Excel nauka onlineKONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz