Excel lekcje online

Excel lekcje online najwygodniejsza i najbardziej efektywna oferta w Polsce. Jest to cykl profesjonalnych szkoleń, które przygotowaliśmy z myślą o wszystkich zajętych, zabieganych, nieosiągalnych. To zoptymalizowana nauka Excela dla każdego. Codziennie pomagamy opanować Excela pracownikom dużych firm, różnych szczebli zawodowych, studentom, a także wszystkim, którzy chcą się go po prostu nauczyć.

Dlaczego to najlepsza oferta w Polsce?

Zapraszamy. Przekonajcie się sami.

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego z Was. Wspólnie ustalamy Waszą gotowość i dostępność, łączymy się online i współdzielimy z Wami pulpit, jesteśmy naprawdę elastyczni w sprawie dostosowania ilości godzin, dni tygodnia oraz godzin prowadzenia szkolenia.
  • Dostosowujemy poziom zaawansowania szkolenia. Przed rozpoczęciem szkolenia proponujemy spotkanie online, na którym wspólnie przeprowadzimy kilka ćwiczeń, tak abyśmy znali Wasz poziom, znajomość programu i jego narzędzi.
Excel lekcje online
  • Jesteśmy gotowi na intensywną naukę i spotkania z Wami, a także cotygodniowe spotkania.
  • Mamy duże doświadczenie i naprawdę fajnych ludzi w zespole.
  • Po ukończeniu naszego szkolenia otrzymujesz profesjonalny certyfikat.
  • Nasze szkolenia organizujemy dla osób prywatnych, a także dla firm.
  • Szkolenia odbywają się w języku polskim i angielskim.

CHARAKTERYSTYKA poziomów zaawansowania

Excel krok po kroku

Poziom pierwszy, to poziom początkowy, zwany przez nas wprowadzającym. Są to lekcje, na których zapoznajemy uczestnika szkolenia z programem, pokazujemy podstawowe narzędzia i opcje programu. Celem tego poziomu jest osiągnięcie przez uczestnika szkolenia swobodnych i pewnych umiejętności w pracy z Excelem na poziomie podstawowym.

Poziom drugi, to poziom średnio-zaawansowany. Dla użytkowników Excela, którzy posiadają już swoje umiejętności, znają program i chcą się rozwijać. Wprowadzamy na bardziej zaawansowany poziom pracy, upewniamy w działaniach. Celem tego poziomu szkolenia jest kontynuowanie nauki na poziomie profesjonalnym.

Poziom trzeci, to poziom zaawansowany. Dla pewnych i biegłych użytkowników Excela, którzy chcą ugruntować swoje umiejętności i wiedzę, poznać program z jego zaawansowanymi funkcjami, a przede wszystkim zoptymalizować czas pracy.

603377273 – Grzegorz Sobótka