fbpx
Menu Zamknij

Eksel dla początkujących

Eksel dla początkujących? Nie. Excel! Tak! Dla początkujących. Tak.
Aby uniknąć takich i podobnych błędów proponujemy Wam szkolenia z Excel dla początkujących. Nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy! Zapraszamy na nasze warsztaty i kursy. Również online!

Excel to podstawowy i najpopularniejszy program użytku biurowego. Dlatego zachęcamy do udziału w naszych szkoleniach, by ułatwić Wam zdobycie umiejętności, które zaprocentują w przyszłości. Sprawna obsługa programu polega na opanowaniu jego funkcji i nauczeniu się odnajdywania interesujących opcji. To narzędzie niezastąpione w pracy, zwłaszcza w księgowości, kadrach, czy zaopatrzeniu.

Jak szkolimy? Przypominając: nie Eksel dla początkujących, a Excel i po naszych Eksel dla początkującychszkoleniach już dla zaawansowanych.

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, niezależnie czy twój stan wiedzy jest zerowy, czy wiesz już czym jest program Excel dla początkujących – zapraszamy na nasze kursy Excel podstawy. Wprowadzimy Cię w środowisko Excela, pokażemy jak należy pracowań w połączeniu z innymi programami. Pomożemy opanować podstawowe funkcje i nauczymy sposobu myślenia użytkownika Excela, abyś mógł przejść na następny poziom szkoleń, czyli Excel dla średnio-zaawansowanych, a następnie dla Excel dla zaawansowanych.

Nasza firma szkoli z obsługi programu MS Excel w najbardziej przystępny sposób. Dopasowujemy program szkolenia do klienta. Przygotowane przez nas ćwiczenia pozwolą przyswoić wiedzę tak, by po ukończeniu kursu uczestnik mógł samodzielnie sprawnie korzystać z Excela. Z nami obsługa programu Excel nie będzie taka trudna!


Zajęcia prowadzimy w małych grupach lub indywidualnie.
Poziom podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany,
lub o tematyce dopasowanej do odbiorcy.
W siedzibie naszej firmy, lub u klienta.

LOKALIZACJE, TERMINY, WYMIAR GODZIN

Szkolenia „Excel dla początkujących” prowadzimy w Warszawie, u klientów lub też we wcześniej ustalonej lokalizacji. Dopasowujemy się terminami i wymiarem godzinowym do wymagań klientów. Szkolimy również w weekendy i popołudnia. Sugerujemy zajęcia po 4h, by wykorzystać maksymalną koncentrację odbiorców, a szkolenia prowadzone są fachowo i w miłej atmosferze.

Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z ExcelaKONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz