fbpx
Menu Zamknij

Korepetycje Excel

Korepetycje Excel

Excel jest narzędziem, które nadeszło z pomocą w żmudnej pracy przy obliczeniach oraz analizie danych. Znacznie usprawniło pracę i skróciło jej czas. Przede wszystkim to przydatny program, który oferuje wiele ciekawych funkcji. Dodatkowo ułatwiają one pracę ze złożonymi arkuszami. Żeby w pełni korzystać z Excela potrzebna jest odpowiednia wiedza.
Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnej nauce, często obarczonych nieświadomymi błędami. Jeżeli zdecydujesz się na nasz program szkoleń „Korepetycje Excel” otrzymasz naszą obszerną wiedzę i bogate doświadczenie. Dzięki szczegółowej rozmowie wstępnej będziemy w stanie określić poziom zaawansowania na jakim się znajdujecie, a zatem dobrać program szkoleniowy dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy 5 różnych form kursów

  • Indywidualna. Dla jednej osoby.
  • W małych grupach. Dla kilku osób.
  • W dużych grupach. Dla kilkunastu osób.
  • W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Dla kilkudziesięciu osób.
  • Online. Przy współdzieleniu pulpitu zdalnego, również w formie webinaru.

Nasze Korepetycje Excel obejmują 3 poziomy:

  • Szkolenia podstawowe. Szkolenia podstawowe są przede wszystkim kierowane do osób z małym doświadczeniem lub bez doświadczenia w korzystaniu z programu Excel. Również dla osób które mają w planach naukę.
  • Szkolenia średniozaawansowane. Kursy te przewidujemy dla osób korzystających z programu Excel od jakiegoś czasu. W przypadku zainteresowania tym kursem najpierw przeprowadzamy rozmowę lub test pozycjonujący kandydata na szkolenie.
  • Szkolenia zaawansowane. Kursy przewidziane dla osób sprawienie poruszających się po Excelu i potrzebujących pogłębienia swojej wiedzy lub ugruntowania jej.

Każdy z uczestników, który pozytywnie przejdzie test końcowy otrzyma spersonalizowany dyplom. Jeśli dyplom nie jest potrzebny, umożliwiamy również otrzymanie zaświadczenia, że kursant ukończył korepetycje Excel.

Jesteśmy elastyczni terminowo, jak również lokalizacyjnie. Możemy prowadzić korepetycje Excel w naszej warszawskiej siedzibie, lub u klienta, ale też we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dodatkowo stawiamy na przyjazną atmosferę oraz komfort w trakcie szkolenia, ponieważ wiemy, że sprzyja to procesowi nauczania.


Zapraszamy też na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z Excela Excel dla seniorów Excel dla osób starszych prosty Excel

KONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz