fbpx
Menu Zamknij

Kurs Excela

Szkolenia z Excela

Kurs Excela od SPartners to nabycie umiejętności obsługi arkuszy kalkulacyjnych na różnych poziomach zaawansowania. Jest to jedno z najczęstszych wymagań pracodawców. Excel wyręcza nas w czasochłonnych i nieraz skomplikowanych działaniach, oferując atrakcyjne wizualnie i czytelne efekty, jak np. tabele i diagramy. Doskonale ułatwia realizację zadań w pracy, jak również sprawdza się w domu i szkole. Warto zatem nauczyć się choćby podstaw obsługi Excela. W tym celu zapraszamy na kurs Excel. Czemu nie ułatwić sobie życia?

 

Kurs Excel – zakres i forma.

Kurs ExcelaDlatego chcemy zaprosić każdego zainteresowanego na kurs Excel. Mimo, że komputery są nieodłącznym elementem naszego życia, łatwiej i skuteczniej jest, gdy ma nas kto poprowadzić przez naukę. Oszczędzi to czas i nerwy. Dzięki naszym kursom unikniesz powielania najczęstszych błędów, otrzymasz konieczne informacje, zwięzłe i wyczerpujące odpowiedzi na kluczowe pytania i efektywnie osiągniesz wyniki. Nauka Excela procentuje, zwłaszcza przeprowadzona fachowo i w przyjaznej atmosferze. Nasi szkoleniowcy nauczą was kompleksowej obsługi Excela – od elementarnych umiejętności, po zaawansowane opcje programu.

Nauka Excela prowadzona jest w formie wykładów i ćwiczeń. Zakresy obejmują szkolenie podstawowe i zaawansowane – zależnie od stopnia wiedzy i umiejętności uczestnika. Nauka od podstaw, gdzie zakres obejmuje elementarną wiedzę, np. formatowanie komórek, proste i użyteczne wykresy, podstawowe formuły i nieskomplikowane funkcje programu (tak, takie też Excel posiada), do nauki na poziomie zaawansowanym, obejmującej między innymi tabele przestawne, aktywne wykresy, wielokrotne testy logiczne, makra itp.

Zakres kursu, liczba godzin i intensywność może być regulowana w zależności od potrzeb klienta. Jeśli masz wątpliwości – napisz, chętnie doradzimy, jaki plan szkoleniowy wybrać, aby zyskać jak najwięcej. Kursy organizujemy w naszej siedzibie w Warszawie, lub w miejscach dogodnych dla klienta. Szkolimy zarówno grupy jak i indywidualnie.


Zapraszamy na pozostałe kursy: Autocad, Photoshop, Corel i Mac.

Zapisy

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą nauki obsługi Excela:

kursy z ExcelaTelefon:
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz