fbpx
Menu Zamknij

Nauka obsługi excela

Kiedy decydujemy się na wykonywanie prac biurowych, archiwizację, dokumentację, wyliczenia czy porządkowanie danych, nie ma do tego celu lepszych, bardziej zaawansowanych, a jednocześnie intuicyjnych narzędzi niż Excel. Program posiada liczne funkcje, szczególnie na wyższych poziomach zaawansowania może zatem być skomplikowany dla osoby początkującej. Aby zgłębić narzędzia programu i znacznie ułatwić sobie codzienną pracę, konieczna jest nauka obsługi Excela, dostosowana do swojego poziomu wiedzy.

Nauka obsługi excela

Excel jest niezwykle przydatnym programem, a jego możliwości przewyższają znacznie inne aplikacje biurowe, używane w codziennej pracy. Aby jednak korzystać z jego licznych funkcji, konieczna jest nauka obsługi Excela, ponieważ sam program, szczególnie na wyższych poziomach zaawansowania może być skomplikowany dla osoby początkującej. Aby zgłębić narzędzia programu Excel i znacznie ułatwić sobie codzienną pracę, warto podjąć szkolenie dostosowane do swojego poziomu wiedzy.

Excel dla każdego

Nasza oferta jest kierowana do wszystkich osób, które chcą posługiwać się programem MS Excel. Uczymy jego obsługi na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Nie tylko jednak poziom nauczania, ale również formę przekazywania wiedzy dostosowujemy do czasu, jakim dysponuje osoba szkolona oraz dogodnych dla niej terminów i miejsca nauki. Dzięki temu nauka jest efektywna i szybka, a osoba, która przechodzi szkolenie może szybko zacząć z nowej wiedzy korzystać, użytkując MS Excel w pracy czy domu.

Nauka obsługi Excela – ile trwa?

Trudno mówić o uniwersalnym czasie nauki, optymalnym dla wszystkich użytkowników. Nauka obsługi Excela zależy przede wszystkim od indywidualnych predyspozycji i wiedzy wyjściowej osoby szkolonej, czasami również jej wieku. Wiele zależy również od wyboru formy szkolenia – tak jak w przypadku kursów językowych, najkorzystniejsze będą sesje indywidualne lub przeprowadzane często w niedużych grupach. Najważniejsza jest regularność i konsekwencja, a także bieżące wprowadzanie zdobytej wiedzy do praktycznych, codziennych czynności. Wówczas, bardziej zaawansowana wiedza przyswajana jest w naturalny, praktyczny sposób, co znacznie przyspiesza kompletne opanowanie obsługi programu.

Zapisy

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą nauki obsługi Excela:

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

Zapraszamy też na nasze inne kursy:

http://www.kurs-corel.pl

http://www.kursy-photoshop.pl

http://www.kurs-autocad.pl

 

Dodaj komentarz