fbpx
Menu Zamknij

Excel dla zaawansowanych – kurs i szkolenia

kurs excel zaawansowany

Kurs Excel zaawansowany

Kurs Excel zaawansowany dla osób posiadających pewne doświadczenie z Ms Excel. Indywidualnie, w małych lub dużych grupach.

 

Kurs Excel zaawansowany. Jaką formę przyjmują szkolenia zaawansowane?

Nasze szkolenia przeprowadzamy w formie dopasowanej do potrzeb osób lub grup osób, które są szkolone. Sugerujemy przeprowadzać szkolenia korzystając z dokumentów lub danych na codzień dostępnych w pracy osób szkolonych. Dzięki temu jest możliwe znacznie podniesienie jakości przeprowadzanych szkoleń. Nasze szkolenia przeprowadzamy w możliwie najbardziej praktycznej formie. Koncentrujemy się na pokazywaniu jak wyglądają poszczególne funkcje w przykładowych „tabelkach” dzięki czemu odbiorcy kursów natychmiast widzą jak mogą zastosować przedstawiane funkcje. Jeśli szkolenie przeprowadzane jest na materiałach osób szkolonych to tym łatwiej jest im zrozumieć przedstawiany materiał. Długość trwania poszczególnych szkoleń staramy się dopasować do wielkości grupy. Im mniejsza szkolona grupa tym, krótsze sesje szkoleniowe zalecamy. Jesteśmy w stanie przeprowadzać całodniowe kursy ale zalecamy dopasowanie ich długości do składu i możliwości koncentracyjnych grupy szkolonej.

Kurs Excel zaawansowany. Miejsce szkoleń. 

Kursy przeprowadzamy u nas lub u naszych klientów. Szkolenia u klienta są szczególnie przez nas polecane. Osoby szkolone dzięki temu tracą najmniej czasu na szkolenie. Dodatkowo łatwiej jest wtedy przeprowadzać krótkie sesje szkoleniowe będące najbardziej efektywnymi szkoleniami. Najłatwiej jest wtedy pracować na materiałach służbowych poprawiających dodatkowo poziom szkoleń.

Kurs Excel zaawansowany. Materiały i dodatkowa pomoc po szkoleniu. 

Nasze materiały szkoleniowe zawierają w sobie dużą ilość ćwiczeń. Nie wszystkie są wykonywane w czasie szkoleń dzięki czemu osoby szkolone mogą je wykorzystać do pogłębienia swojej wiedzy poza szkoleniami. Po zakończonych szkoleniach pomagamy naszym kursantom w formie konsultacji mailowych lub telefonicznych. Możemy też udzielić pomocy za pomocą naszego forum internetowego gdzie nasi instruktorzy odpowiadają na pytania naszych byłych kursantów.

Kurs Excel zaawansowany. Kontakt:

W przypadku zainteresowania naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. Proszę napisać jak najwięcej o swoim poziomie oraz o Państwa dostępności (terminy).

Kurs Excel kontakt:

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz