fbpx
Menu Zamknij

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa to nasza oferta dla początkujących użytkowników arkuszy kalkulacyjnych Excel. Proste i bardzo jasne lekcje, jakie proponujemy pozwolą Państwu rozpocząć swoją przygodę z Excelem.

Excel to najbardziej popularny program MS Office dzięki możliwościom jakie daje użytkownikom do wykonywania działań matematycznych, geometrycznych oraz wielu innych. To naprawdę niezastąpione narzędzie, znajdujące swoje zastosowanie w niemalże wszystkich branżach, a także w życiu codziennym.

Ze względu na różnorodność potrzeb, jaką Państwo zgłaszacie, dopracowujemy plan i układ zajęć tak, by optymalnie pokazać jak najlepiej posługiwać się Excelem w pracy i w domu. Przykłady omawiane na zajęciach mogą pochodzić z codziennego zakresu obowiązków, mogą pomóc w planowaniu domowego budżetu i pokazać wiele innych narzędzi oraz mozliwości, jakie dają arkusze kalkulacyjne Excel.

Nasze szkolenia Excel podstawowy Warszawa rozpoczynamy od wprowadzenia w świat MS Excel, w którym pokazujemy jak zbudować podstawową i uniwersalną tabelkę, następnie proponujemy działania w zakresie:

  • liczenia i formuł
  • formatowania czasu
  • baz danych i analizy danych

Nasze szkolenia Excel podstawowy Warszawa mogą odbywać się w formie:

  1. zajęć indywidualnych – w relacji nauczyciel-uczeń, przynoszących bardzo dużą skuteczność
  2. małych – kilkuosobowych / kameralnych grup
  3. dużych grup, najczęściej realizowana w firmach
  4. bardzo dużych grup, w formie wykładu – dedykowana dla dużych firm / instytucji
  5. online – dzięki najnowszym technologiom, umożliwiającym współdzielenie pulpitu z użytkownikiem. To bardzo wygodna forma szkolenia.

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa dostosowane są do Państwa potrzeb pod względem liczebności grup, a także miejsca, w którym możemy szkolenia przeprowadzić. Istnieje możliwość dojazdu do osoby szkolonej, w ustalone wspólnie miejsce. Planujemy także czas szkoleń, tak by był optymalnie dostosowany do możliwości naszych klientów. Szkolenia organizujemy  również w naszym biurze.

Nasz kurs Szkolenia Excel podstawowy został stworzony tak, by nauczyć Państwa podstawowych funkcji arkuszy kalkulacyjnych Excel, oswoić ze środowiskiem MS Excel oraz przygotować Państwa do poszerzania swoich kompetencji w tym zakresie, na kolejnych poziomach zaawansowania.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

Zapraszamy też na nasze inne kursy:

http://www.kurs-corel.pl

http://www.kursy-photoshop.pl

http://www.kurs-autocad.pl

Dodaj komentarz