fbpx
Menu Zamknij

Kurs Excel online

Zapraszamy kurs Excel online, czyli formę szkolenia z Excela zdalnie. Przygotowany dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Początkującym pomożemy opanować elementarne funkcje, zyskać umiejętności sprawnego poruszania się po programie. Średnio-zaawansowanym – graficznego przedstawiania wyników, łączenia arkuszy kalkulacyjnych. Natomiast zaawansowanym – posługiwania się rozbudowanymi formułami, metody analizy danych. Pracy z programem ułatwiającej wykonanie zadań i usprawniającej codzienność, od podstawowych informacji o programie, do w pełni profesjonalnego użytkowania. Szkolenie z Excela jest dogodny dla osób mieszkających/pracujących w Warszawie, ale też z dużych miast kraju. Uwzględniamy wymogi rynku pracy i dostępne możliwości rozwoju. Przygotowujemy kursantów finalnie do profesjonalnej obsługi Excela.

Każdy kurs jest dostosowany do potrzeb uczestników. Uprzednio weryfikujemy możliwości i potrzeby użytkowników. Rozmowy i kursy prowadzimy w siedzibie w Warszawie, u klientów, lub we wcześniej ustalonej lokalizacji, ale również online. Dopasowujemy terminy i wymiar godzinowy do wymagań klientów. Szkolimy również w weekendy i popołudnia. Sugerujemy zajęcia  po 4 h, aby wykorzystać maksymalną koncentrację.

Kurs Excel online – KURSY internetowe

Prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, za pomocą bezpośredniego połączenia audio/wideo i  udostępnienia pulpitu. Dzięki temu kurs ten cechuje duża elastyczność i efektywność. Prowadzony jest w kilku różnych trybach zorganizowania:Szkolenia z Excela

Indywidualny. Przewidywana praca szkoleniowca z jednym kursantem, pozwala na najefektywniejsze wykorzystanie czasu i umiejętności szkoleniowca.
Małe grupy. Praca z ustalonym materiałem, krótki wykład, przykłady i ćwiczenia. W miarę możliwości szkoleniowiec może przepracować problemy z konkretnym uczestnikiem grupy.
Duże grupy. Najczęściej w firmach, zgodnie z potrzebami pracowników. Krótki wykład i ćwiczenia, możliwość dyskusji i przećwiczenia najczęstszych kłopotliwych elementów dla grupy.


Poziom zaawansowany programowy
lub o tematyce dopasowanej do odbiorcy.
W siedzibie naszej firmy, lub u klienta.

Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z ExcelaKONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz