fbpx
Menu Zamknij

Kurs Excel

Kurs Excel

Naucz się Excela już dziś razem z nami !

Nasze szkolenia rozpoczynamy zawsze od uzgodnienia z klientem jakie jest zapotrzebowanie na pozyskanie wiedzy lub też kierunek rozwoju związany ze środowiskiem MS Excel.

Kurs Excel przede wszystkim ma pomóc Państwu w optymalizacji umiejętności związanych z arkuszami kalkulacyjnymi, ma także na celu uproszczenie Państwa pracy, jak i pozbycie się wszystkich wątpliwości związanych z pracą w Excelu.

Oferujemy Państwu Kurs Excel całkowicie dostosowany do Państwa potrzeb.

Program Kursu Excel w zależności od stopnia zaawansowania

 1. Powtórzenie lub wprowadzenie do podstaw programu Excel
 2. Formuły
 3. Formatowanie warunkowe
 4. Formularze
 5. Śledzenie zależności
 6. Sortowanie danych i filtry
 7. Sumy częściowe
 8. Podstawowa walidacja danych
 9. Wykresy
 10. Drukowanie
 11. Skoroszyty
 12. Tabele przestawne
 13. Dane – zarządzanie

Kurs Excel – poziomy

Kurs Podstawowy – adresowany do osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze środowiskiem Excel.

Kurs Średnio-zaawansowany – przeznaczony dla wszystkich, którzy posiadają pewne doświadczenie w pracy z Excelem.

Kurs Zaawansowany – skierowany do tych użytkowników Excela, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności oraz pragną pogłębić swoją wiedzę na temat Excela.

Kurs Excel – typy szkoleń

Kurs indywidualny – przewidziany jako praca z jednostkowa, zaplanowana zgodnie z potrzebami klienta w wyznaczonym przez klienta miejscu i o umówionym czasie. Kurs charakteryzujący się największą skutecznością. Skierowany do wszystkich tych, którzy pragną zdobyć doświadczenie w pracy z Excelem zarówno w celach zawodowych jak i własnych.

Kurs dla małych grup – nastawiony na pracę z kilkuosobową grupą i ustalony planem działań zgodnie z potrzebami grupy. Charakterystyczny dla małych firm oraz instytucji, gdzie podczas kursu wykorzystywane są materiały z codziennej pracy oraz omawiane są zagadnienia problemowe w grupie.

Kurs dla dużych grup – skierowany dla dużych firm i instytucji. Z uzgodnionym programem dla zagadnień dotyczących ogólnych zasad tworzenia i wykorzystywania MS Excel. Przewidziane są również indywidualne przykłady oraz tematy w wersji rozszerzonej dla danego zagadnienia.

Kurs dla bardzo dużych grup w formie wykładów – przeznaczony dla dużych firm i instytucji. Program przewiduje ustalone zagadnienia. Możliwość wykładu na wybrane obszaru środowiska MS Excel związanego z pracą firmy lub instytucji.

Kurs przeprowadzany w formie online – możliwość realizacji dla każdego stopnia zaawansowania, głównie dla formy indywidualnej bądź kilkuosobowej. Możliwość połączenia się za pomocą nowych technologii z komputerem klienta.

Kurs Excel kontakt

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz