fbpx
Menu Zamknij

Excel od podstaw

Excel od podstaw

Arkusze kalkulacyjne programu MS Excel z pakietu biurowego Microsoft Office jest jednym z bazowych programów do codziennej pracy i wymaganiem podstawowym w większości firm. Wyręcza w skomplikowanych działaniach, oferuje atrakcyjne wizualnie efekty, zestawienia i diagramy. Ułatwia realizację zadań w pracy, jak również sprawdza się w domowym zarządzaniu. Jak widać program użyteczny, a jego znajomość jest często wymagana. Warto zatem nauczyć się obsługi Excela. Nie jest to jednak łatwe do wykonania samodzielnie. Nauka przysparza nieraz sporo irytacji. Dlatego oszczędź swój czas i nerwy – skorzystaj z naszej oferty Excel podstawy.

Excel podstawy – jak?

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, niezależnie czy twój stan wiedzy jest zerowy, czy wiesz już czym jest program Excel – zapraszamy na nasze kursy „program Excel podstawy”. Wprowadzimy Cię w środowisko Excela, pokażemy jak należy pracować w połączeniu z innymi programami. Pomożemy Ci opanować podstawowe funkcje.  Nauczymy sposobu myślenia użytkownika Excela, abyś mógł przejść na następny poziom szkoleń, czyli Excel dla średnio-zaawansowanych, a następnie dla Excel dla zaawansowanych.

Excel od podstawNasza firma szkoli z obsługi programu MS Excel w najbardziej przystępny sposób. Dopasowujemy program szkolenia do potrzeb danego klienta. Przygotowane przez nas ćwiczenia pozwolą przyswoić wiedzę tak, by po ukończeniu kursu uczestnik mógł samodzielnie sprawnie korzystać z Excela.


Zajęcia prowadzimy w małych grupach lub indywidualnie.
Poziom podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany,
lub o tematyce dopasowanej do odbiorcy.
W siedzibie naszej firmy, lub u klienta.


PODSTAWOWE INFORMACJE ODNOŚNIE KURSÓW EXCEL PODSTAWY

Szkolenia Microsoft Excel prowadzimy w naszej siedzibie w Warszawie, u klientów lub we wcześniej ustalonej lokalizacji. Dopasowujemy się termin i wymiar godzin do wymagań klientów. Szkolimy również w weekendy i popołudnia. Sugerujemy zajęcia po 4h, z przerwą, aby wykorzystać maksymalną koncentrację odbiorców. Szkolenia Excel nauka od podstaw zawsze procentują, zwłaszcza prowadzone fachowo i w przyjaznej atmosferze.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z ExcelaKONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz