fbpx
Menu Zamknij

Warsztaty Excel

Umiejętność korzystania z programu Excel pozwala na szerokie pole jego zastosowań w pracy biurowej. Ponieważ program jest skomplikowany i rozbudowany, próby samodzielnej nauki mogą skończyć się fiaskiem. Rozwiązaniem są Warsztaty Excel, które pozwalają na stopniowe zgłębianie wiedzy o programie pod okiem doświadczonego specjalisty na każdym poziomie biegłości. Korzyści ze znajomości programu Excel są liczne, a sam program przydaje się niemal w każdej pracy, która wymaga posługiwania się komputerem. Excel umożliwia działania, w których wykorzystywane są dane, dzięki czemu można zachować w nich ustalony porządek.

Warsztaty Excel – dla kogo?

Szkolenie – warsztaty Excel kierowane są do wszystkich, których codzienna praca wymaga narzędzi do liczenia, archiwizowania, tworzenia list oraz zaawansowanej dokumentacji biurowej. Program Excel daje takie i wiele innych możliwości, a poznanie ich znacznie ułatwia pracę i codzienne wyzwania. Excela może nauczyć się każdy, a stopień biegłości zależy wyłącznie od chęci osoby szkolonej. Warsztaty Excel to propozycja dla laików, jak i osób, które znają program, jednak chcą swoje umiejętności pogłębić. Warsztaty przeprowadzane są indywidualnie lub grupowo, w terminach i lokalizacji dogodnej dla słuchaczy, dzięki czemu łatwiej pogodzić zdobycie nowej umiejętności z pracą i życiem codziennym. Istotne, aby zdobywaną wiedzę na bieżąco wprowadzać w życie, co pozwoli na jej utrwalenie.

Warsztaty Excel – poziomy zaawansowania

Warsztaty odbywają się na poziomie idealnie dostosowanym do słuchaczy. Poziom podstawowy zapoznaje z podstawową wiedzą na temat programu, a w efekcie pozwala korzystać z Excela w prostych działaniach biurowych. Poziom średnio zaawansowany pozwala rozwinąć zdobyte umiejętności w codziennej jego obsłudze, natomiast poziom zaawansowany pozwala osiągnąć w nim biegłość i wykorzystywać funkcje zwykle niedostępne dla większości użytkowników. Warsztaty Excel to teoria i praktyka, co pozwala od razu wykorzystywać nowe zdolności w pracy. To z kolei znacznie podnosi wartość słuchacza na rynku pracy i jest dobrze postrzegane przez potencjalnych pracodawców.

Zapisy

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą nauki obsługi Excela:

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

Warsztaty Excel

Dodaj komentarz