fbpx
Menu Zamknij

Szkolenia Excel Warszawa

Szkolenia Excel Warszawa

Szkolenia Excel Warszawa

Szkolenia Excel Warszawa skierowane są dla wszystkich z Państwa, którzy chcecie odbyć kurs na wybranym przez siebie z poziomów oraz w dowolnej formie, w Warszawie. Nasz oferta uwzględnia wszystkie Państwa potrzeby związane ze środowiskiem MS Excel. Od zapoznania się z arkuszami kalkulacyjnymi po najnowsze możliwości, jakie daje nam MS Excel.

Szkolenia Excel Warszawa stały się nierozłącznym elementem podnoszenia kompetencji pracowników firm a także instytucji, głównie dlatego, że MS Excel znajduje swoje zastosowanie we wszystkich niemalże branżach.

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy poziomy do nauki Excel.

Szkolenia na poziomie podstawowym. Adresowane do Tych z Państwa, którzy nie mili do czynienia z Excelem bądź też posiadają wyłącznie elementarną wiedzę.

Szkolenia na poziomie średnio-zaawansowanym. Dla takich użytkowników Excela, którzy znają już podstawowe możliwości arkuszy kalkulacyjnych i chcą sięgnąć bardziej zaawansowanej wiedzy oraz uzyskać informacje, których jeszcze nie znają.

Szkolenia na poziomie zaawansowanym. Dedykowane dla swobodnie poruszających się po środowisku MS Excel użytkowników, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, a także pragną dowiedzieć się o najnowszych rozwiązaniach, jakie proponuje MS Excel.

Nasza oferta uwzględnia również różne typy szkoleń dostosowane do Państwa potrzeb. Każdy typ szkolenia jest możliwy do zrealizowania w wyżej wymienionych poziomach.

Szkolenia indywidualne.  Bardzo skuteczne. Nauka odbywa się w relacji użytkownik i szkoleniowiec, w odpowiednio zaplanowanym czasie.

Szkolenia małych grup. Wyjątkowo skuteczne dla pracowników firm, a także osób prywatnych. Możliwe do realizacji w wybranym przez Państwa miejscu.

Szkolenia dużych grup. Najczęściej realizowane w firmach, zgodnie z potrzebami użytkowników. Program szkolenia dostosowany do zakresu pracy użytkowników.

Szkolenia bardzo dużych grup/wykłady. Adresowane do firm i instytucji. Wcześniej uzgadniany program szkolenia pozwala na wykorzystanie zagadnień z codziennej pracy użytkowników, jest dokładnie omawiany i ćwiczony wspólnie.

Szkolenia online. Wyjątkowa forma szkolenia, dzięki współdzieleniu ekranu z użytkownikiem zyskuje niezwykle praktyczny wymiar.

Jeśli macie Państwo pytania, bądź zastanawiacie się jakie szkolenia wybrać, rozważacie formę i poziom zaawansowania – zachęcamy do kontaktu.

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz