fbpx
Menu Zamknij

Szkolenie z Exela

Excel jest programem o bardzo szerokim zastosowaniu. No właśnie! Excel, a nie Exel. Ale to nawyk, który da się łatwo zmienić. Dlatego właśnie nie zapraszamy szkolenie z Exela, a na szkolenie z Excela. Nie mniej użytkownikom rozpoczynającym naukę arkuszy kalkulacyjnych, czy też szukających kursu Microsoft Office'a można sporo wybaczyć. Na początku. Im dalej w tok kursu, tym mocniej pilnujemy profesjonalnego wizerunku kursanta i tym większy nacisk kładziemy na wpojenie prawidłowych odruchów, usprawniających prace i podnoszących ocenę kursanta w oczach np. przyszłego pracodawcy. Tak jest, to właśnie arkusze są jednymi z najczęstszych pytań branżowych o Excel na rozmowach rekrutacyjnych. Zakres pracy z wykorzystaniem Excela jest bardzo zróżnicowany, mocno zalezny od przeznaczenia, stanowiska, zakresu zadań itp. Dlatego wybierając kurs należy wziąć pod uwagę kilka czynników, w tym przede wszystkim poziom zaawansowania.

Jak dobrać odpowiednie szkolenie z Excela?

Przede wszystkim odpowiednie szkolenie z Exela obejmuje naukę kompleksową z obsługi arkuszy kalkulacyjnych. Zależnie od poziomu wiedzy już posiadanej przez kursanta oraz jego wymagań dobieramy odpowiedni zakres szkolenia, a także najodpowiedniejszego instruktora. Najważniejsze są merytorycznie dwa kryteria:

Szkolenie zamknięte Excel

Ponieważ chcemy jak najlepiej dostosować program szkolenia najpierw zapraszamy na test wiedzy excel, który określi zakres kursu jaki najlepiej zaproponować przyszłemu kursantowi. Natomiast na koniec kursu proponujemy certyfikat i przystąpienie do testu Excel.

Zalety szkolenia z Excela

  • Określona liczebność grupy, lub szkolenie indywidualne - spryzjająca podniesiemu wydajności i tempa szkolenia
  • istotna redukcja stresu
  • możliwość konstruktywnych konsultacji z instruktorem
  • ponadto praca w podgrupach lub razem z instruktorem
  • możłiwość pracy na przykładach i zadaniach związanych ze stanowiskami
  • praca na cudzych dokumentach, związanych tematycznie z pracą w konkretnych dziaaąch
  • usodtępnianie i ochrona dokumentu, dodatkowo biorąc pod uwagę indywidualne wymogi bezpieczeńśtwa w danej firmie
  • podsumowanie i rozwiązywanie problemów specyficznych dla danej grupy
  • test końcowy (OPCJONALNIE) oraz wręczenie certyfikatu

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook