fbpx
Menu Zamknij

Excel test

W różnych życiowych sytuacjach jesteśmy sprawdzani. W przeróżnym zakresie i w jeszcze bardziej zróżnicowanych sytuacjach. Jednym z takich sprawdzianów w życiu jest praca, jak również nauka. Nie raz chcemy coś osiągnąć i w związku z tym musimy przejść jakś test. Dziś opowiemy czym jest sprawdzenie umiejętności z Excela, jak przebiega, w jakich sytuacjach i czym się kończy. A kończy się w 99% bardzo dobrze. Jeśli chodzi o program Excel test jest u nas niezbędnym krokiem, aby otrzymać spersonalizowany certyfikat. Ale nie jest oczywiście wymogiem. Jeśli kursant nie potrzebuje certyfikatu, możemy wystawić zaświadczenie o rpzbeyciu kursu. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest ono równoznaczne z certyfikatem.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Szkolimy zarówno pracowników korporacji, instytucji państwowych, placówek dyplomatycznych, jak również mikroprzedsiębiorstw i kursantów indywidualnych. U wielu klientów, szczególnie w przypadku firm przełożeni chętnie korzystają z możliwości abyśmy przeprowadzili test końcowy dla pracownika. Podobnie jest z kursantami indywidualnymi, zarówno pracownikami, którzy przychodzą do nas na szkolenia indywidualne, jak i prywatnymi osobami. Z zadowoleniem obserwujemy rosnącą tendencję do tego by na koniec kursu uzyskać potwierdzenie swoich nowo nabytych umiejętności. Kursanci chcą ukończyć szkolenie ze spokojem i dokumentem, który zaświadczy o ich umiejętnościach.

Na czym polega Excel test?

Przede wszystkim obejmuje przerobiony program. Jeśli są to konsultacje i jest możliwe przeprowadzenie testu, wtedy instruktor z wyprzedzeniem pryzgotowuje test poszerzony o wybrane zagadnienia tematyczne. NIGDY na teście nie ma elementów, któych nie przerobiono na zajęciach.

Excel test kończy kompleksową naukę arkuszy kalkulacyjnych. Zależnie od poziomu wiedzy przeprowadzamy odpowiedni test końcowy. Skłąda się on zawsze z dwóch części: kilku pytań teoretycznych "na rozgrzewkę", oraz kilkunastu zadań praktycznych, gdzie weryfikowana jest poprawność wykonania zadania.

Excel test

Wiemy z doświadczenia jako firma szkoleniowa, działająca na terenie całego kraju jak ważne jest odpowiednie prowadzenie kursanta i weryfikacja jego umiejętności na koniec szkolenia. W ten sposób dajemy do ręki zasłużony dokument, którym może potwierdzać swoje kwalifikacje. Oczywiści wszystko dalej już zalezy od ćwiczeń, pamięci i własnej woli kursanta. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby utrzymać koncentrację i zadbać o komfort nauki. Tym samym umożliwić jak najlepsze przyswojenie całej prezentowanej wiedzy.

Jak wygląda Excel test?

  • Na początku kursu informaujemy o możliwości (nie obowiązku) podejścia do testu końcowego, oraz tym, że jego pozytywne przejście owocuje otrzymaniem spersonalizowanego certyfikatu
  • Część I testu to kilka pytań teoretycznych w formie testu wyboru
  • Część II jest to pula kilkunastu zadań otwartych, w których kursant mając dostatecznie dużo czasu wykazuje się nowo nabytymi informacjami
  • Na koniec mamy przyjemność z uściskiem dłoni wręczyć certyfikat zaświadczający o ukończeniu danego kursu

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook