fbpx
Menu Zamknij

Excel w firmie transportowej

Spotkaliście się Państwo kiedyś z programem Excel w firmie transportowej? A jednak, wiele firm go używa, a część niedługa zacznie. W związku z korzystaniem z arkuszy kalkulacyjnych konieczne jest, aby był do tego przeszkolony odpowiednio pracownik wewnętrzny firmy. Kiedyś takim pracownikiem był księgowy. Albo bardziej obrazowo "pani księgowa", która zliczała słupki i pilnowała wszystkich danych finansowych i podobnych w firmie. Dziś pracę ułatwiają własnie excelowskie arkusze. Dlatego Excel jest podstawowym narzędziem do prowadzenia obliczeń i a także kontroli pracy firmy transportowej.

Excel w firmie transportowej to praktyczność i przejrzystość zarządzania

Excel w firmie transportowej jako program kalkulacyjny skupia w sobie skuteczność, możliwości archiwizacji, współpracy nad dokumentem wielu pracowników, jak również kontroli funkcjonowania firmy. Skuteczność i niezawodność to wymagana podstawa dobrej firmy transportowej. Nie mniej istotna jest sprawność działania i bezbłędność, a ponadto świetna organizacja. Wszystko liczy się szczególnie ponieważ transport to wiele aspektów do synchronizacji i kontroli jednocześnie.  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podniesieniem jakości funkcjonowania firmy - zapraszamy na nasze szkolenia. Wiemy z doświadczenia, że lepsza organizacja daje spokój pracy i zdecydowanie podnosi konkurencyjność firmy na rynku.

Do czego służy Excel w firmie transportowej?

Odruchowo można pomyśleć, ze przecież spedycja to towar. To prawda, jednak spedycja to przedsiębiorczość jak w przypadku wielu innych firm. Jednak nie do końca taka sama, bo w wielu przypadkach bardziej złożona. To między innymi:

  • KSIĘGOWOŚĆ - kontrola finansów
  • KADRY - daty zatrudnień, przedłużanie umów, urlopy, badania pracownicze, licencje, uprawnienia, nagrody pracownicze
  • DZIAŁ PRACOWNICZY - pożyczki, szkolenia itp.
  • DZIAŁ ZAOPATRZENIA - zamóienia biurowe, kontrola transportów
  • FLOTA CIĘŻAROWA - kontrola przebiegu i zużycia paliwa, badania techniczne i przeglądy rejestracyjne, serwisy i naprawy
  • RECEPCJA / BIURO - faktury, książka adresowa, obieg korespondencji, kontakt z klientami itp.
Excel w firmie transportowej

Przyszłość Państwa firmy, a przede wszystkim jej sprawne działanie zależy od wyszkolenia pracowników. Dlaczego nie ułatwić sobie życia? Dzięki naszym skzoleniom usprawnicie Państwo działanie swojego biznesu i postawicie na rozwój. Excel w firmie transportowej świetnie się sprawdza, dlatego inwestycja w jego naukę bezprzecznie się opłaca i daje wymierne rezultaty w rychłej przyszłości.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook