fbpx
Menu Zamknij

Excel firma budowlana

Budownictwo przemysłowe, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak również roboty wykończeniowe, elewacje... jednak nie tylko tym zajmuje się firma budowlana, to także wiele pracy wewnętrznej w biurach, magazynach, działach kadr i księgowości. W przypadku programu Excel firma budowlana ma spore możliwości jego wykorzystywania. Najważniejsze jednak jest to, że Excel w firmie to praktyczne rozwiązania, o zaletach których nieco tutaj porozmawiamy.

Excel firma budowlana - co to w ogóle jest?

Poza tym, że hasło w wyszukiwarce? Przede wszystkim sama firma budowlana to są ludzie, umiejętności i dane. Bardzo dużo, bardzo różnych i bardzo ważnych danych. Zamówienia, dostawy, terminy, realizacje, kilometrówki, wydatki, pensje, opłaty, podatki, cła i wiele innych. Wszystkie 3 elementy wymienione na początku są dla firmy budowlanej konieczne. Jednak zarządzanie, kontrola danych i różnego rodzaju informacji jest podstawą sprawnego jej funkcjonowania. Dlatego Program Excel firma budowlana niejednokrotnie przyjmuje z "otwartymi ramionami". Podobnie pracowników, którzy biegle posługują się arkuszami kalkulacyjnymi i mogą wnieść do przedsiębiorstwa swoje umiejętności.

Arkusz kalkulacyjny sprawdzi się tu przynajmniej równie dobrze co w Excel w firmie transportowej, czy Excel w firmie handlowej.

Excel firma budowlana

Arkusz kalkulacyjny to przede wszystkim uproszczenie procesu pracy z danymi, zwłaszcza gdy mamy ich dużą ilość... lub jeszcze większą. Dodatkowo to sprawny proces archiwizacji i wygoda organizacji pracy. Czyli mamy do czynienia z aspektami prowadzenia firmy, które dla każdego, kto chce sprawnie i wydajnie zarządzać przedsiębiorstwem powinny stanowić priorytet. Excel w firmie praktyczne rozwiązania oferuje na wyciągnięcie ręki i możliwe do wykorzystania właściwie od pierwszego użycia. Oczywiście warunkiem koniecznym jest umiejętność prawidłowego użytkowania arkuszy kalkulacyjnych.

Wiemy z doświadczenia jako firma szkoleniowa, działająca na terenie całego kraju jak ważne jest odpowiednie wyszkolenie pracowników, gdyż sami bez nich nie funkcjonowalibyśmy. Dlatego dokładamy starań, aby utrzymać uwagę kursanta, a także zadbać o koncentrację i komfort nauki. Dla pracowników firm i korporacji polecamy szkolenie zamknięte Excel, ponieważ ma ono wiele zalet z punktu widzenia grupy pracowników oraz firmy zlecającej przeprowadzenie kursu.

Wdrażając program Excel
firma budowlana zyskuje szczególnie wiele w zakresie:

  • archiwizacji danych
  • przejrzystych zestawień i raportów
  • korespondencji seryjnej
  • kontroli finansów i terminów
  • tworzenia i korzystania z baz danych, np. książki adresowej
  • formatowania warunkowego i
  • informowania o spełnieniu / lub nie spełnieniu warunków
  • możliwości porządkowania wg. kryteriów i filtrowania danych
  • pracy zespołowej na dokumencie jedno lub wieloarkuszowym

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook