fbpx
Menu Zamknij

Excel kurs podstawowy

Pierwsze kroki są zawsze najtrudniejsze. Jak w życiu, tak i w Excelu. Oczywiście nigdy nie traktujemy kursantów jak dzieci. Jednak mamy do nich równie wiele cierpliwości, co do latorośli w wieku różnym. Zwłąszcza, ze szkolimy rónież ucznió i studentów. Wiemy i pamiętamy, że dopiero zaczynacie poruszać się po programie i wymaga to zarówno od Was, jak i od nas dużo spokoju, opanowania i czasu na trening.

Kurs Excel podstawowy jest z założenia skierowany do osób, które miały niewielki kontakt z MS Excel. Mogą z niego skorzystać również osoby, które nigdy nie korzystały z programu MS Excel. Nauka Eksel krok po kroku jest poznawaniem programu narzędzie po narzędziu, opcja po opcji, to z kolei pozwala na dokłądne zapamiętanie lokalizacji i możliwości funkcji, narzędzi i formuł. Natomiast pierwszym krokiem w całej nauce jest niewątpliwie prawidłowa terminologia. Nauczymy podstaw programu Excel krok po kroku.

W nauce Excela od podstaw ważne są pojęcia i wpojenie prawidłowej teminologii. Zatem czym jestkomórka, czym jest formatowanie, a czym edycja, itp. Następnie organizacja, iterfejs i dostosowanie programu. Dalej narzędzia z ich opcjami, formuły oraz praca na wielu arkuszach. Na koniec warto poznać możliwości dotyczące ochrony i współdzielenia pllików oraz przygotowanie do druku. Tak po krótce prezentuje się kolejność nauki krok po kroku. Oczywiście można uczyć się samemu. Jednak zdecydowanie sprawniej i łatwiej jest poznawać program z pomocą i pod opieką doświadczonego i życzliwego instruktora. A po skozleniach oferujemy konsultacje i warsztaty Excel.

Na czym polega Excel kurs podstawowy?

Excel kurs podstawowy przede wszystkim obejmuje naukę kompleksową z obsługi arkuszy kalkulacyjnych. Zależnie od poziomu wiedzy już posiadanej przez grupę oraz wymagań klienta dobieramy odpowiedni zakres szkolenia, a także najodpowiedniejszego instruktora.

Szkolenie Excel podstawowy pozwoli nie tylko uporządkować posiadaną wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, ale również nauczy szczególnego sposobu myślenia, jak również poprawi organizację pracy. Nowe umiejętności są ważne nie tylko dla naszej kariery, to także jest to sposób na poprawę samooceny. Jak dowodzą badania, osoby, które regularnie uczą się i rozwiązują zadania na starość rzadziej mają problemy z pamięcią.

Excel kurs podstawowy

Ponieważ chcemy jak najlepiej dostosować program szkolenia najpierw zapraszamy na test wiedzy excel, który określi zakres kursu jaki najlepiej zaproponować przyszłemu kursantowi.

  • Uporządkowaną i przydatną wiedzę z zakresu obsługi arkuszy kalkulacyjnych
  • Umiejętność stosowania formuł, reguł, jak również korzystania z narzędzi, funkcji i opcji
  • Umiejętność nawigacji po programie
  • Umiejętność pracy z tabelami
  • Wiedzę o pracy z elementami graficznymi takimi jak: wykresy,pola tekstowe, obiekty ilustracje itp.
  • Wiedzę o ochronie i udostepnianiu arkuszy i danych
  • Zasady ergonomii i higieny pracy, jak również optymalizacji i automatyzacji pracy
  • A ponadto zsady ekonomii i optymalizacji czasu pracy
  • Oczywiście zachęcamy do testu, który pozwoli uzyskać spersonalizowany CERTYFIKAT
  • Po zakończeniu kursu podstawowego oferujemy kursy na wyżsyzhc poziomach, a także konsultacje i warszataty

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook