fbpx
Menu Zamknij

Kurs Eksel krok po kroku – to z założenia podstawowy, skierowany do osób, które miały niewielki kontakt z MS Excel. Mogą z niego skorzystać również osoby, które nigdy nie korzystały z programu MS Excel. Nauka Eksel krok po kroku jest poznawaniem programu narzędzie po narzędziu, opcja po opcji, to z kolei pozwala na dokłądne zapamiętanie lokalizacji i możliwości funkcji, narzędzi i formuł. Natomiast pierwszym krokiem w całej nauce jest niewątpliwie prawidłowa terminologia. Dlatego uczulamy – nie Eksel, ale EXCEL, jest prawidłową nazwą arkuszy kalkulacyjnych od MS. Nauczymy podstaw programu Eksel krok po kroku.

Exel krok po kroku

Pierwszymi krokami w nauce Excela są pojęcia i wpojenie prawidłowej teminologii. Zatem czym jestkomórka, czym jest formatowanie, a czym edycja, itp. Następnie organizacja, iterfejs i dostosowanie programu. Dalej narzędzia z ich opcjami, formuły oraz praca na wielu arkuszach. Na koniec warto poznać możliwości dotyczące ochrony i współdzielenia pllików oraz przygotowanie do druku. Tak po krótce prezentuje się kolejność nauki krok po kroku. Oczywiście można uczyć się samemu. Jednak zdecydowanie sprawniej i łatwiej jest poznawać program z pomocą i pod opieką doświadczonego i życzliwego instruktora.

Jak wygląda szkolenie u S Partners?

Dlatego zapraszamy na szkolenia do naszej firmy szkoleniowej w Warszawie. Oferujemy również możłiwość przeprowadzenia kursów wyjazdowych. Nasze skzolenia to przede wszystkim:

Eksel krok po kroku
  • doświadczeni i cierpliwi instruktorzy
  • usytematyzowana i przydatna wiedza
  • praktyczne ćwiczenia
  • program i materiał możliwy do modyfikacji w trakcie zajęć
  • materiały będące w bieżącym użyciu zawodowym instruktorów
  • możliwość pracy warsztatwej podczas zajęć
  • test końcowy z certyfikatem lub zaświadczeniem

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook