fbpx
Menu Zamknij

Excel kurs expert

Wiemy, że na rynku rośnie zapotrzebowanie na szkolenia tematyczne i na poziomie expert. Wiele z zagadnień, głównie zawodowych, dotyczących Excela wymaga konkretnych rozwiązań. Często również ich opracowania na potrzeby danego stanowiska. Takie rodzaje kursów zwykle opierają się na pracy z instruktorem w formie konsultacji, nauki najtrudniejszych a zarazem najbardziej zaawansowanych elementów arkuszy kalkulacyjnych od Microsoftu. Ale przede wszystkim dają możliwość wytężonej pracy i nauki na materiałach kursanta. Tak własnie charakteryzuje się pokrótce Excel kurs expert. Jak wynika z naszego doświadczenia, jak również z opinii wielu przeszkolonych już kursantów takie szkolenia to nadal rzadkość w ofertach firm szkoleniowych. Dlatego właśnie od niedawna możemy dla Państwa przeprowadzić dla programu Excel kurs expert.

Kiedy już przerabiamy bardzo szczegółowo program Excel kurs expert stanowi szkolenie na poziomie bardzo zaawansowanym. Przeznaczony jest głównie dla osób, które posiadają już doświadczenie w pracy z Excelem i potrzebują rozwijać swoje umiejętności w konkretnym kierunku. Nie tylko w  pracy zawodowej ale także prywatnie.

Jak wygląda Excel kurs expert?

To w przeważającej mierze tryb„nauczyciel – uczeń”. czyli ta najbardziej sprzyjająca przyswajaniu wiedzy forma nauki. Stawiamy też na bezstresową atmosferę, której szczególnie wymaga szkolenie experckie Wspólnie ustalamy plan kursu, jak również określamy czas na zrealizowanie wszystkich założeń planu. Forma ta pozwala przede wszystkim na swobodne dostosowanie potrzeb szkolonego oraz gwarantuje najlepszą formę komunikacji. Ponadto szkolenie takie jest bardzo efektywną formą zdobywania wiedzy. Jest to także szkolenie najbardziej intensywne i najściślej ukierunkowane. W większości czasu szkoleniowego kurs prowadzony jest w formie konsultacji. Poziom expercki wymaga dużej elastyczności od szkoleniowca, który musi sprostać zmiennym potrzebom kursanta w zakresie tematyki i pojawiających się zagadnień do rozwiązania. Możemy w tym miejscu pochwalić się, ze nasi instruktorzy na tym poziomie dzielą się z kursantami własnymi algorytmami i wskazówkami do pracy, które opracowali w toku własnych doświadczeń i wieloletniej zawodowej pracy w Excelu.

Zgodnie z Państwa potrzebami mamy przygotowane różne formy szkoleń Excel zaawansowany Warszawa. Dlatego np. szkolenia odbywają w miejscu najbardziej odpowiednim dla klienta. Może to być siedziba naszej firmy, dom, a także miejsce pracy.

Excel kurs expert

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook