fbpx
Menu Zamknij

Exel szkolenie

Jeśli kurs ma dać profesjonalne rezultaty to zacznijmy od podstaw, czyli terminologii. Jest to o tyle konieczne, że instruktor musi móc porozumieć się z kursantem, a kursant rozumieć instruktora. Przede wszystkim po to aby wiedział czego jest uczony. Dlatego też sprostujmy już tutaj: nie Exel szkolenie, a Excel szkolenie. Excel, czyli aplikacja z arkuszami kalkulacyjnymi jest programem o bardzo szerokim zastosowaniu. Jest to jeden z głównych elementów pakietu biurowego MS Office. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo osobno możliwość skorzystania z kursu Microsoft Office'a. Im dalej w tok kursu, tym mocniej pilnujemy profesjonalnego wizerunku kursanta i tym większy nacisk kładziemy na wpojenie prawidłowych odruchów, usprawniających prace i podnoszących ocenę kursanta w oczach np. przyszłego pracodawcy. Tak jest, to właśnie arkusze są jednymi z najczęstszych pytań branżowych o Excel na rozmowach rekrutacyjnych. Zakres pracy z wykorzystaniem Excela jest bardzo zróżnicowany, mocno zależny od przeznaczenia, stanowiska, zakresu zadań itp. Dlatego wybierając kurs należy wziąć pod uwagę kilka czynników, w tym przede wszystkim poziom zaawansowania.

Jak korzystać z Excela?

Korzystanie z arkuszy kalkulacyjnych powinno być przede wszystkim:

  • sprawne
  • samodzielne
  • bezbłędne, a przynajmniej z mocno ograniczoną liczbą błędów, a jeśli już one wystąpią kursant powinien móc samodzielnie wprowadzić skuteczne rozwiązanie w jak najkrótszym czasie i koniecznie bez skód dla danych
  • bezstresowe, wiedza z czym ma się do czynienia to już połowa mniej nerwów
Exel szkolenie

Jak przygotować sie do kursu?

Ponieważ chcemy jak najlepiej dostosować program szkolenia najpierw zapraszamy na test wiedzy excel, który określi zakres kursu jaki najlepiej zaproponować przyszłemu kursantowi. Natomiast na koniec kursu proponujemy certyfikat i przystąpienie do testu Excel.

Komfort pracy z Excelem istotnie podnosi przede wszystkim odpowiednie Exel szkolenie. A jakie jest odpowiednie? Takie, które  obejmuje naukę kompleksową z obsługi arkuszy kalkulacyjnych. Zależnie od poziomu wiedzy już posiadanej przez kursanta oraz jego wymagań dobieramy odpowiedni zakres szkolenia, a także najodpowiedniejszego instruktora. Najważniejsze są merytorycznie dwa kryteria:

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook