Skuteczne szkolenia Excel Poznań

Chcesz zarabiać za robienie tego, co lubisz? Pewnie tak. A jeśli nasze zajęcie nie przysparza nerwów, ani też nie zajmuje zbyt dużo czasu, to już w ogóle rewelacja. Dlatego jeśli planujecie pracować zarobkowo w Excelu, wtedy warto poznać jego narzędzia. Istotne jest też wyrobienie płynności i samodzielności działania. A dodatkowo jeżeli jesteście mieszkańcami Poznania lub jego okolic to macie do dyspozycji dobrą i efektywną ofertę kursów. Jeśli celem poszukiwań są skuteczne skzolenia Poznań trafił do naszego spisu miast. Jesto nasza odpowiedź i propozycja na zgłaszane zagadnienia i pytania od klientów, szukających kursów właśnie z tamtych okolic. Podobnie jest z mieszkańcami Trójmiasta, np. Excel kurs Gdynia został stworzony właśnie w odpowiedzi na zapotrzebowanie z jakim się spotkaliśmy.

Jak wygląda nasze szkolenie Excel?

Technicznie i organizacyjnie sprawa jest bardzo prosta. Dysponujemy salą szkoleniową w naszym biurze na warszawskim Ursynowie. Możemy również przyjechać do klienta, do domu, do biura, do centrum kultury w gminie i innego wcześniej uzgodnionego miejsca. Naszych trenerów wysyłamy również w Polskę, do centrów konferencyjno-szkoleniowych, do siedzib korporacji itp. Chętnie współpracujemy również przy organizacji szkoleń wyjazdowych na zasadzie integracyjnej dla grup pracowników. Jeśli trzeba przywieziemy również komputery i sprzęt do prowadzenia zajęć, np. rzutnik, tablicę magnetyczną. I oczywiście również materiały szkoleniowe: skrypt dopasowany indywidualnie do Państwa potrzeb, prezentacje, poradniki video, materiały cyfrowe i inne.

Do czego Ci ten cały Excel?

Pisaliśmy w już poprzednim artykule o tym co da Ci kurs Excel dla kadrowych. Wiele elementów w ogólnym korzystaniu z Excela pojawia się również w węższej specyfice pracy zawódów takich jak włąśnie dział kadr. Dlatego dziś spojrzymy na Excela pod kątem lokalizacji. W pracy z danymi możemy wyróżnić kilka głównych zadań:
- kontorola
- analiza
- raportowanie
- zestawienia
To wszystko są działania, które spotykamy w różnej konfiguracji i z różną częstotliwośią. W poznaniu możemy również zognizować inny nassz specjalistyczny kurs. Czyli szkolenie Excel dla finansistów. Skuteczne szkolenia Excel Poznań są być przydatne w takich działach jak:
- finansowy,
- kadrowy,
- biuro rachunkowe/biuro finansowe,
- działy reklam i promocji,
- a wszczególności wszelkich działów analizujących dane i pracy biurowej oraz dla koordynatowrów rónych działów.

Skuteczne szkolenia Excel Poznań

Nasze szkolenie Excel dla finansistów wszystkie te aspekty bierze pod uwagę. Podobnie jak kwestię kompleksowej pracy z danymi. Szkoląc duże przedsiębiorstwa oraz korporacje znam od podszewki warunki pracy finansistów i staramy się tak prowadzić zajęcia, aby kursantów dodatkowo nie stresować i przekazać całą wiedze jaką dysponujemy, a któa może być przydatna w pracy.

Co daje Ci nasz szkolenie Excel?

  • Optymalizacja czasu pracy
  • Redukcja błędów (przy poprawnym korzystaniu z programu)
  • Większa przejrzystość finansów
  • Redukcja kosztów, np. prowadzenia księgowości przez firmę zewnętrzną
  • Sprawniejsza kontrola aspektów prowadzenia firmy, takich jak kilomentówka, urlopy, badania pracownicze
  • Usprawnienie pracy księgowości, recepcji, działu kadr, logistyki, zaopatrzenia itd.
    udostępnianie i ochrona dokumentu, dodatkowo biorąc pod uwagę indywidualne wymogi bezpieczeństwa w danej firmie
  • podsumowanie i rozwiązywanie problemów specyficznych dla danej grupy
  • test końcowy (OPCJONALNIE) oraz wręczenie certyfikatu