fbpx
Menu Zamknij

Excel kurs Gdynia

Nie trzeba jeździć do innego miasta, aby móc uczyć się i pracować efektywnie, a co najważniejsze realizować się życiowo. Dlatego chcąc wesprzeć rynek pracowniczy postanowiliśmy dosłownie tydzień temu wyjść do Gdańszczan z konkretną ofertą. Jeśli interesuje Cię kurs Excel Gdynia jest teraz w jednym z naszych priorytetów. Dynamika rozwoju miast skutkuje większym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracowników i pojemnością rynku pracy. Trójmiasto rozwija się dynamicznie, przede wszystkim z powodu położenia - lokalizacji strategicznej dla gospodarki i rynku pracowniczego. Jednym z trójki miast jest urokliwa Gdynia. Miasto dość młode, a jednak z dużym bagażem doświadczeń. Dlatego też Gdynia rozwija się prężnie nie pozostając w tyle za ojcowskim Gdańskiem. Nie musi mieć kompleksów – jest innym miejscem od Gdańska. Dlaczego to takie ważne?

Excel kurs Gdynia - co zyskujesz?

Gdynia sukcesywnie zwiększa zapotrzebowanie na wykwalifikowanych młodych i chętnych do pracy i rozwoju zawodowego pracowników. Przy czym, dobrze wyszkolony pracownik, który dodatkowo łączy pracę zawodową z zamiłowaniami jest idealny dla pracodawcy. To z kolei wprost przekłada się na konkurencyjność potencjalnego pracodawcy. Powstają nowe miejsca pracy, nowe biznesy i nowe możliwości rozwoju.

Excel kurs Gdynia

Excel kurs Gdynia daje wymierne efekty już w trkacie trwania skozlenia. Dla przykładu pozwala na sprawne podnoszenie kompetencji poprzez umiejętność stworzenia korespondencji seryjnej. Są również świetną inwestycją w pracownika z punktu widzenia pracodawcy. Dlatego zachęcamy właścicieli firm do kierowania swoich pracownikóww na takie szkolenia. Poza oczywistą zaletą, czyli opanowania pracy w arkuszach kalkulacyjnych, zyskują oni umiejętności lepszej organizacji pracy, zarządzania czasem i hierarchizowania zadań. Uczy też, po części wymuszając na użytkowniku optymalizacji czasu pracy i systematyczności, a przede wszystkim analitycznego, ale i syntetycznego myślenia. Excel ma tę specyfikę, że uczy ludzi lepiej dysponować swoją uwagą, czasem i nakładem pracy. To daje korzyści zawsze i wszędzie. Najbardziej esencjonalnym programem dla poprawnego działania biznesu wydaje się być Microsoft Excel. Arkusz kalkulacyjny ułatwia pracę ludziom z branży biznesowej i nie wydaje się, aby było możliwe uniknięcie jego zastosowania – Excel zostanie z nami na zawsze ułatwiając pracę i oszczędzając czas.

Excel kurs Gdynia - jak zacząć?

Przede wszystkim skontaktować się z nami, telefonicznie lub też mailowo. Opisać zwięźle dotychczasowe doświadczenie oraz zapotrzebowanie, czego chcesz się nauczyć i do czego Excel ma być wykorzystywany. Następnie nasz koordynator dobierze odpowiedni proagram skzolenia i właściwego instruktora.

Nasi doświadczeni szkoleniowcy poprowadzą Cię przez kurs rzetelnie jak również w bezstresowej atmosferze, co znacznie podnosi skuteczność przyswajania wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami filmowymi, gdzie pokazujemy wybrane funkcje Excela, oraz do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz nas też na naszym facebook i youtube (mini seria wskazówki x Excela).