fbpx
Menu Zamknij

Metropolie i stolice są do siebie dość podobne pod względem intensywności rozwoju i zapotrzebowania na wykwalifikowanych pracowników. Większość, jeśli nie wszystkie firmy cenią sobie posiadanie biur, lub oficjalnych siedzib, przedstawicielstw właśnie w stolicach lub metropoliach. A teraz połączmy te dwa miejsca. Powstaje stolica kraju będąca metropolią. Czyli podwójnie duże zapotrzebowanie i tempo rozwoju. To również duża rotacja pracowników i specjalistów. Firmom przede wszystkim zależy na jak najlepszym rozwoju, wydajności i wizerunku marki. Te trzy czynniki należy stale rozwijać, aby utrzymać się, a jeszcze lepiej by była wiodąca. Znajomość Excela i biegłość w jego obsłudze są szczególnie cenioną umiejętnością u potencjalnych pracowników. Dlatego my przychodzimy z pomocą w zdobyciu takich kwalifikacji. Proponujemy Państwu kompleksowe szkolenie Excel dla firm Warszawa.

Jak szkolimy?

Od lat profesjonalnie zajmujemy się organizującą i prowadzeniem szkoleń z grafiki komputerowej i programów biurowych w tym z Excela. Z nami nauka programu Excel nie przeraża, a jest efektywna i sprawna. Wiemy doskonale, że użytkownikowi MS Excel do zdobycia umiejętności potrzebne jest jedno: zapisanie się na kurs. Zachęcamy do ułatwiania sobie życia i pracy.

Dokładamy starań, by wyjść naprzeciw wymaganiom zarówno małych firm jak i dużych korporacji. Mamy solidne doświadczenie w prowadzeniu szkolenia Excel dla firm Warszawa. Cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią zarówno u prywatnych przedsiębiorców jak i w państwowych instytucjach. Ponadto, aby nie tracić Państwa czasu, a zarazem umożliwić naukę w miejscu kojarzonym z wykorzystywaniem nowej wiedzy oferujemy też specjalne szkolenie Excel w biurze Warszawa.

Szkolenie Excel dla firm Warszawa
ZAKRESY SZKOLEŃ

Szkolenie Excel dla firm Warszawa

Podstawowy – zapoznaje użytkownika z programem, pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i wykonywania ich samodzielnie.
Średnio zaawansowany – program najczęściej dobrany pod kontem zadań pracownika. Obejmuje średniej trudności funkcje, które pozwalają sprawnie uzyskać użyteczne efekty i atrakcyjną graficznie oprawie, oraz korygowanie błędów. Diagramy, odnośniki, tabele powiązane na średnim poziomie itp.
Zaawansowany – to obsługa rozbudowanych funkcji i metod pracy np. z wykresami interaktywnymi, polami warunkowymi, itp. oraz dopracowaną oprawą graficzną. To również unikanie błędów, bardzo sprawne i płynne poruszanie się po programie i użytkowanie w celu uzyskania maksymalnej wydajności pracy z programem.

Przed rozpoczęciem kursu określimy Państwa możliwości i wymagania.
Opracujemy plan szkolenia Excel plan szkolenia specjalnie dobrany
do potrzeb Państwa firmy i możliwości pracowników.
Zaplanujemy, przyjedziemy, przeszkolimy!

Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.