fbpx
Menu Zamknij

Z reguły każda metropolia charakteryzuje się dużą rotacją pracowników i zapotrzebowaniem rynku na młodych specjalistów. Wymagania te rosną dodatkowo, gdy miasto jest stolicą. Znajomość Excela i biegłość w jego obsłudze są szczególnie cenioną kwalifikacją u potencjalnych pracowników. Dlatego my przychodzimy z pomocą w zdobyciu takich kwalifikacji. Proponujemy Państwu szkolenia Excel dla firm Warszawa. Dokładamy starań, by wyjść naprzeciw wymaganiom zarówno małych firm jak i dużych korporacji. Mamy solidne doświadczenie w prowadzeniu szkolenia Excel dla firm Warszawa. Cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią zarówno u prywatnych przedsiębiorców jak i w państwowych instytucjach. Ponadto, aby nie tracić Państwa czasu, a zarazem umożliwić naukę w miejscu kojarzonym z wykorzystywaniem nowej wiedzy oferujemy też specjalne szkolenie Excel w biurze Warszawa.

Od lat profesjonalnie zajmujemy się organizującą i prowadzeniem szkoleń z grafiki komputerowej i programów biurowych w tym z Excela. Z nami nauka programu Excel nie przeraża, a jest efektywna i sprawna. Wiemy doskonale, że użytkownikowi MS Excel do zdobycia umiejętności potrzebne jest jedno: zapisanie się na kurs. Zachęcamy do ułatwiania sobie życia i pracy.

Praca w Stolicy to natłok zadań. Dlatego zachęcamy pracowników firm do przedstawienia szefom zapotrzebowania na doszkolenie. A szefów do zainteresowania się doszkoleniem pracowników i tym samym podniesienia jakości pracy w firmie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. I oczywiście samych szefów, kierowników i prezesów do zapisania pracowników na nasze kursy. Zaoszczędzicie Państwo czas, środki, a profesjonalny kurs usprawni proces nauki.

Szkolenia Excel dla firm Warszawa – ZAKRESY SZKOLEŃ

szkolenia excel dla firm warszawa

Podstawowy – zapoznaje użytkownika z programem, pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i wykonywania ich samodzielnie.
Średnio zaawansowany – program najczęściej dobrany pod kontem zadań pracownika. Obejmuje średniej trudności funkcje, które pozwalają sprawnie uzyskać użyteczne efekty i atrakcyjną graficznie oprawie, oraz korygowanie błędów. Diagramy, odnośniki, tabele powiązane na średnim poziomie itp.
Zaawansowany – to obsługa rozbudowanych funkcji i metod pracy np. z wykresami interaktywnymi, polami warunkowymi, itp. oraz dopracowaną oprawą graficzną. To również unikanie błędów, bardzo sprawne i płynne poruszanie się po programie i użytkowanie w celu uzyskania maksymalnej wydajności pracy z programem.

Przed rozpoczęciem kursu określimy Państwa możliwości i wymagania.
Opracujemy plan szkolenia Excel plan szkolenia specjalnie dobrany
do potrzeb Państwa firmy i możliwości pracowników.
Zaplanujemy, przyjedziemy, przeszkolimy!

Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.