fbpx
Menu Zamknij

Kurs Excela

Mowiąc wstępnie kurs Excela polega na przekazaniu wiedzy i pomocy w zdobyciu umiejętności posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi. Mimo, iż cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przyszli kursanci podchodzą do nauki z niejednokrotnie dużymi obawami. Z taką sytuacją spotykamy się również my i nasi szkoleniowcy. Zadaniem najlepszej firmy szkoleniowej i jej instruktorów jest tak poprowadzić kursanta, aby ze spokojem zyskiwał coraz nowsze umiejętności z zakresu arkuszy kalkulacyjnych Excel. A następnie samodzielnie i płynnie pracował w programie.

Skuteczny kurs Excela

Dobry kurs obsługi Excel powinien kompleksowo ujmować zapotrzebowanie klienta na wiedzę. Ważne jest też aby uwzględniał możliwości i posiadany stan wiedzy kursanta. Dlatego też zanim rozpoczniemy szkolenie zawsze przeprowadzamy rozmowę lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza informacyjnego dla naszych instruktorów. W ten sposób jak najlepiej dobieramy zarówno program kursu, jak i odpowiedniego instruktora.

Zapraszamy do zapoznania się z programami szkoleń, których listę znajdziecie poniżej.

Kurs Excela

Nasza praca polega na przekazaniu uczestnikom wiedzy w sposób usystematyzowany i zrozumiały. To na naszych instruktorach spoczywa większość ciężaru dotarcia do kursanta i przekazania informacji. I zapewniamy, ze nasi trenerzy doskonale zdają sobie z tego sprawę. Lubią uczyć i potrafią to robić w bezstresowej atmosferze z czego słyniemy na rynku szkoleń.

 Aby pokazać Pańśtwu kawałek naszej pracy przedstawiamy film o popularnej funkcji w Excelu, czyli wyszukaj pionowo. Playlistę instrukcji na wideo możecie znaleźć na naszym nowym kanale Youtube:

S Partners Excel wskazówki

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook