fbpx
Menu Zamknij

Kurs obsługi Excel jest popularnym produktem szkoleniowym. Polega na przekazaniu wiedzy i pomocy w zdobyciu umiejętności posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi. Mimo, iż cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przyszli kursanci podchodzą do nauki z niejednokrotnie dużymi obawami. Z taką sytuacją spotykamy się również my i nasi szkoleniowcy. Zadaniem najlepszej firmy szkoleniowej i jej instruktorów jest tak poprowadzić kursanta, aby ze spokojem zyskiwał coraz nowsze umiejętności z zakresu arkuszy kalkulacyjnych Excel. A następnie samodzielnie i płynnie pracował w programie.

Co obejmuje dobry kurs obsługi Excel

Dobry kurs obsługi Excel powinien kompleksowo ujmować zapotrzebowanie klienta na wiedzę. Ważne jest też aby uwzględniał możliwości i posiadany stan wiedzy kursanta. Dlatego też zanim rozpoczniemy szkolenie zawsze przeprowadzamy rozmowę lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza informacyjnego dla naszych instruktorów. W ten sposób jak najlepiej dobieramy zarówno program kursu, jak i odpowiedniego instruktora.

Poglądowy zarys szkolenia Excel

Oferujemy trzy poziomy szkolenia, oraz kursy tematyczne.

  • Poziomy: podstawowy, średnio-zaawansowanyi zaawansowany
  • Zajęcia tematyczne, konsultacje, jak również masterclass
  • Przechodzimy od zapoznania kursanta z interfejsem, przez narzędzia i opcje,skończywszy na współpracy programó pakietu Office i różnego rodzaju przydatnych trikach kończąc. Wszystko oczywiście adekwatnie do wybranego poziomu.
Excel - rozmowa rekrutacyjna
  • wiedza podzielona jest na bloki tematyczne przeplatane ćwiczeniami i rozwiązywaniem np. pracowniczych zadań kursanta
  • Kurs kończymy ewentualnym testem, na podstawie któego kursant otrzymuje certyfikat, lub zaświadczenie o przejściu szkolenia

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook