fbpx
Menu Zamknij

Skoro zaawansowany to nie Eksel, tylko Excel (chyba, że celowo spolszczymy nazwę) – w każdym razie z nami Excel dla zaawansowanych nie będzie ani trudny, ani nudny! Pokażemy, nauczymy, wyćwiczymy, odpowiemy na pytania i wyjaśnimy wątpliwości, a wszystko w miłej i niestresującej atmosferze. Kurs zaawansowany Excel kierowany jest do osób, posiadających pewne doświadczenie, dzięki któremu mogą rozpocząć szkolenie.

Kurs Eksel dla zaawansowanych dopasowujemy do potrzeb szkolonych osób. Sugerujemy, by w trakcie szkoleń korzystać z dokumentów i tabel używanych przez Państwa w pracy. Dzięki temu, możliwe staje się podniesienie jakości prowadzonych zajęć. Pokazujemy, jak wyglądają poszczególne funkcje w przykładowych „tabelkach”. Pomaga to uczestnikom kursu natychmiast zauważyć gdzie, kiedy i jak mogą je stosować. Jeśli szkolenie jest prowadzone na materiałach naszych kursantów, ułatwia im to znacznie przyswojenie materiału i nowych informacji. Eksel dla zaawansowanych może być zorganizowany i prowadzony w formie nauki całodziennej, jednak w celu podniesienia jego efektywności – polecamy skrócenie poszczególnych sesji szkoleniowych i dopasowanie ich do zdolności i możliwości koncentracyjnych osób szkolonych. Tylko wtedy Eksel dla zaawansowanych nie będzie męczącym i nużącym obowiązkiem, a przyjemną i ciekawą inwestycją w siebie.

Eksel dla zaawanosowanychEksel dla zaawansowanych  – forma kursów

Proponujemy kursy  pełne, całodniowe, weekendowe, online lub krótkie tematyczne sesje szkoleniowe. Eksel dla zaawansowanych zawiera w materiałach dużą ilość ćwiczeń oraz wykłady wprowadzające. Osoby, które szkolimy mogą potem w samodzielnej pracy wykorzystać materiały do pogłębienia swojej wiedzy. Po zakończonych szkoleniach, wspieramy naszych kursantów poprzez konsultacje mailowe, telefoniczne lub doszkalamy online. Możemy też udzielić konsultacji za pomocą naszego forum internetowego lub chatu, na którym konsultanci i instruktorzy odpowiadają na pytania naszych byłych kursantów.


Zajęcia prowadzimy w małych grupach lub indywidualnie.
Poziom podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany
lub o tematyce dopasowanej do odbiorcy.
W siedzibie naszej firmy lub u klienta.


Eksel dla zaawansowanych – lokalizacje, terminy, ilość godzin

Na kursy Eksel dla zaawansowanych zapraszamy do biura w Warszawie, na Ursynowie. Szkolimy również u klientów lub we wcześniej – wspólnie ustalonej lokalizacji. Dopasowujemy się terminami i wymiarem godzinowym do wymagań klientów. Szkolimy również w weekendy i popołudniami. Polecamy 4-godzinne sesje szkoleniowe, aby wykorzystać maksymalną koncentrację odbiorców i uniknąć znużenia. Szkolenia Eksel dla zaawansowanych to inwestycja w siebie – one zawsze procentują, zwłaszcza prowadzone fachowo i w przyjaznej atmosferze.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z ExcelaKONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl