fbpx
Menu Zamknij

Gdy czeka nas zadanie pracochłonne i konieczne, takie jak korespondencja seryjna Excel przychodzi użytkownikowi z pomocą. Praca z korespondencją seryjną w Excelu jest sprawą bardzo prostą, gdy pozna się mechanizm tej funkcjonalności arkusza kalkulacyjnego. Dokładnie tak, jak Państwo czytacie. Arkusz kalkulacyjny może pomagać w tworzeniu korespondencji. Excel ma możliwość współpracy z edytorem Word z pakietu biurowego MS Office. A ponieważ są to aplikacje tej samej marki i w ramach jednego pakietu biurowego - nie ma problemu z ich wzajemną komunikacją. Oczywiście pod warunkiem, że użytkownik wie co i jak należy zrobić, aby powstałą potrzebna mu korespondencja seryjna Excel nie zawierająca błędów i oszczędzająca czas.

Korespondencja seryjna Excel

Aspekt pracy biurowej jakim jest Korespondencja seryjna Excel rozwiązuje problem i usprawnia pracę w bardzo prosty sposób. Mianowicie arkusz Excela służy Wordowi jako baza danych, czyli swoista książka adresowa. I tak też większość użytkowników tytułuje taki właśnie arkusz. Oczywiście baza adresatów może być tutaj zasadniczo dowolnym arkuszem w dowolnym skoroszycie.  Wszystko zależy od wymagań użytkownika. Ważne jest, aby określić dokładnie źródło danych dla Worda.

 

Aby korespondencja seryjna była sprawnie i poprawnie tworzona należy poznać zarówno metodę jej przygotowania, jak również zasady poprawności korespondencji. Obu tych elementów nauczy Państwa cierpliwy instruktor z doświadczeniem. Nauka tworzenia korespondencji seryjnej jest jednym elementów kursu Excel nauka od podstaw, w czasie któego uczymy początkujących użytkowników jak korzystać z Excela.

korespondencja seryjna Excel

Zapraszamy na nasze kursy Excela i warsztaty. Oferujemy kompleksowe szkolenia, prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy w życiu codziennym pracują i korzystają z Office'a, a w szczególności z Excela i Worda. Proponujemy atrakcyjne ceny i bezstresową atmosferę nauki, a ponadto program kursu dopasujemy do indywidualnych wymagań klienta.

Jak wygląda korespondencja seryjna Excel?

  • Baza adresatów
  • Automatyczne uzupełnianie danych
  • Szablon treści
  • Oszczędność czasu
  • Automatyzacja pracy
  • Bieżąca aktualizacja bazy danych

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook