fbpx
Menu Zamknij

Jeśli interesuje Cię Excel nauka od podstaw może być nie tylko przygodą, ale również wyzwaniem. To bardzo użyteczny i popularny program do wykonywania zestawień, raportów, obliczeń. Dodatkowo można przedstawić treść w bardzo czytelnych i atrakcyjnych wizualnie formach. Arkusze kalkulacyjne Excel od firmy Microsoft są od dekad podstawowym narzędziem do pracy biurowej, księgowej, kadrowej,zaopatrzeniowej i wielu innych. Uczy się go również w szkołach i na studiach kierunkowych.

Jak widzisz zastosowanie i wykorzystanie Excela jest powszechne. Jeśli chcesz lub potrzebujesz poznać program Excel nauka od podstaw jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz kurs na poziomie początkującym, a my zajmiemy się Twoją przyszłą wiedzą i umiejętnościami. Dlatego zachęcamy do udziału w szkoleniach, by ułatwić Wam zdobycie umiejętności, które zaprocentują w przyszłości.

Excel nauka od podstaw

Metoda szkolenia początkujących użytkowników.

Natomiast jeśli wiesz już czym jest arkusz kalkulacyjny lub dopiero zaczynasz poznawać program Excel nauka od podstaw pomoże Ci w zdobyciu umiejętności. Ale nie tylko, ponieważ pomoże również w usystematyzowaniu wiedzy, jeśli już jakąś posiadasz, nawet niewielką. Zajęcia rozpoczynamy od sprawdzenia co potrafisz i jak poruszasz się po programie. Jeśli jednak wolisz aby instruktor przełamał pierwsze trudności, jeśli krępujesz się, albo masz obawy że coś źle wiesz - nie przejmuj się, instruktor ma poczucie humoru i jest profesjonalistą z dużym doświadczeniem. Jeżeli zatem wolisz aby to instruktor przejął inicjatywę od samego początku (a wiemy że z każda kolejną godziną coraz trudniej odebrać ją kursantowi), wtedy chętnie zaczniemy od teorii i przedstawienia kursantowi Excela i wzajemnie.

Po wprowadzeniu kolejno omawiane są bloki tematyczne, od ustawień użytkownika, takich jak inicjały, czy widok, przez poruszanie się po programie, edycję komórek, pracę z tekstem, wartościami, grafiką. Następnie przechodzimy do pracy z podstawowymi formułami. I tutaj znów trochę teorii o ich działaniu i o tym na co trzeba bezwzględnie zwracać uwagę, aby formuła dobrze pracowała. Na koniec zajmujemy się zabawą z grafiką. Tworzymy wykresy, kołowe, słupkowe, liniowe, sprawdzamy jak zachowują się w 3D itd. To samo z tabelami, choć tutaj wprowadzamy pojęcia takie jak tabele przestawne i źródła danych. Każdy blok tematyczny jest przeplatany ćwiczeniami, podczas których kursant ma możliwość wymyślać samemu zadania i wspólnie z instruktorem opracowywać rozwiązania.

Zalety szkolenia Excel nauka od podstaw

  • przede wszystkim praktyczne umiejętności, możliwe do wykorzystania w pracy już po pierwszym dniu kursu
  • przydatna i usystematyzowana wiedza
  • praktyczne ćwiczenia, często wykonywane na autentycznych zadaniach pracowniczych kursanta
  • bezstresowa i sprzyjająca nauce atmosfera
  • możliwość pracy na materiałach do szkoły, a także do pracy
  • wreszcie certyfikat końcowy i/lub zaświadczenie o przebyciu kursu

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook