fbpx
Menu Zamknij

Trudno nie mieć styczności z Excelem. Każdemu obiła się o uszy przynajmniej nazwa, a większość widziała przykładowy arkusz kalkulacyjny. Excel oferuje on zestaw użytecznych narzędzi, które z powodzeniem można wykorzystywać również w domu, w szkole, czy do realizowania pasji. Od korespondencji seryjnej, po profesjonalne raporty. Obecnie praca w programach biurowych i nie tylko, wymaga biegłości i samodzielności. Jest to jedna z podstaw działania firm i ich biur.  Dlatego jeśli jest potrzeba nauki od podstaw, lub podniesienia kompetencji warto zapisać się na wybrane kursy Excela. Nauczenie się jak pracować na Excelu da Państwu wymierne korzyści.

Kursy Excela - przyspiesz swoją pracę!

Zdobądź nowe umiejętności. A także przydatną nową wiedzę, natomiast już posiadane informacje usystematyzuj.  Zapisz się na wybrane kursy Excela.

Proponujemy, by w trakcie szkoleń korzystać z dokumentów i tabel używanych przez Państwa w pracy, wtedy możliwe staje się podniesienie jakości prowadzonych zajęć. Pokazujemy, jak wyglądają poszczególne funkcje w przykładowych „tabelkach”. Pomaga to uczestnikom kursu już w trakcje zajęć zauważyć gdzie, kiedy i jak mogą je stosować. Jeśli prowadzimy na materiałach naszych kursantów, ułatwia im to znacznie przyswojenie materiału i nowych informacji. Mimo, że Excel może być zorganizowany w formie nauki całodziennej, jednak w celu podniesienia jego efektywności – polecamy skrócenie poszczególnych sesji szkoleniowych. Ponadto dopasowanie ich do zdolności i możliwości koncentracyjnych osób szkolonych. Tylko wtedy Excel dla zaawansowanych nie będzie męczącym i nużącym obowiązkiem, a przyjemną i ciekawą inwestycją w siebie!

Kursy Excela

Jakie są zalety kursów Excela od S Partners?

 • Wpoimy najpierw nawyki optymalizacji pracy z Excelem.
 • Przerobimy przykładowy, omówimy najczęstsze błędy i problemy, a potem pożyteczne zasady,
 • Następnie nauczymy Cię orientować się w definicjach i poleceniach.
 • Wspólnie rozwiążemy nurtujące Cię kwestie i popracujemy na Twoich zadaniach pracowniczych.
 • Instruktor posłuży radą i pomocą w samodzielnym zdobywaniu umiejętności.
 • W tym czasie wykonasz również kilka całościowych projektów.
 • Nauczysz się, które działania mogą być wykonane automatycznie.
 • Poznasz formuły i ich zastosowanie.
 • ROzpoczniesz samodzielną pracę z tabelami, wykresami i pozostałymi elementami Excela.
 • Ponadto nauczysz się ochrony danych.
 • Po zakończeniu szkolenia i pozytywnym przejściu testu końcowego, sprawdzającego nabytą wiedzę, możemy wystawić certyfikat, a jeśli nie będzie potrzebny, wydamy zaświadczenie o udziale w kursie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook