fbpx
Menu Zamknij

Jak pracować na Excelu?

Trudno nie mieć styczności z pakietem Office, a w tym między innymi z Excelem. Oferuje on zestaw użytecznych narzędzi, które z powodzeniem można wykorzystywać również w domu, w szkole, czy do realizowania pasji. Od korespondencji seryjnej, po profesjonalne raporty. Obecnie praca w programach biurowych i nie tylko, wymaga biegłości i samodzielności. Jest to jedna z podstaw działania firm i ich biur.  Dlatego jeśli jest potrzeba nauki od podstaw, lub podniesienia kompetencji warto zapisać się na kurs obsługi Excela. Nauczenie się jak pracować na Excelu da Państwu wymierne korzyści w niedalekiej przyszłości.

Jak pracować na Excelu? My wiemy.

Zawsze dopasowujemy program kursu do potrzeb szkolonych osób. Sugerujemy, by w trakcie szkoleń korzystać z dokumentów i tabel używanych przez Państwa w pracy. Dlatego możliwe staje się podniesienie jakości prowadzonych zajęć. Pokazujemy, jak wyglądają poszczególne funkcje w przykładowych „tabelkach”. Pomaga to uczestnikom kursu natychmiast zauważyć gdzie, kiedy i jak mogą je stosować. Jeśli prowadzimy na materiałach naszych kursantów, ułatwia im to znacznie przyswojenie materiału i nowych informacji. Mimo, że Excel może być zorganizowany w formie nauki całodziennej, jednak w celu podniesienia jego efektywności – polecamy skrócenie poszczególnych sesji szkoleniowych. Ponadto dopasowanie ich do zdolności i możliwości koncentracyjnych osób szkolonych. Tylko wtedy Excel dla zaawansowanych nie będzie męczącym i nużącym obowiązkiem, a przyjemną i ciekawą inwestycją w siebie!

Jak pracować na Excelu

Czego i jak możemy Cię nauczyć?

Wpoimy najpierw nawyki optymalizacji pracy z Excelem. Zaczniemy od teorii, omówienia budowy i działania. Przerobimy przykładowy, omówimy najczęstsze błędy i problemy, a potem pożyteczne zasady, Następnie z pomocą instruktora odnajdziesz własny, wygodny i sprawny sposób pracy z arkuszami MS Excel!

Następnie nauczymy Cię orientować się w definicjach i poleceniach. Teorię omówimy i utrwalimy przykładami i ćwiczeniami. Wspólnie rozwiążemy nurtujące Cię kwestie i popracujemy na Twoich zadaniach pracowniczych. W ten sposób będziesz mógł już w trakcie szkoleń wykonać część czekającej Cię pracy. Instruktor posłuży radą i pomocą w samodzielnym zdobywaniu umiejętności. W tym czasie wykonasz również kilka całościowych projektów. Nauczysz się, które działania mogą być wykonane automatycznie, a które nie. Nauczysz się formuł i ich zastosowania, wykresów, tabel, a także ochrony danych.

A co na koniec?

Po zakończeniu szkolenia i pozytywnym przejściu testu końcowego, sprawdzającego nabytą wiedzę, możemy wystawić certyfikat, a jeśli nie będzie potrzebny, wydamy zaświadczenie o udziale w kursie.

Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.
Pomogliśmy wielu indywidualnym użytkownikom, oraz instytucjom i korporacjom.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

 XCLJak szybko nauczyć sięJak szybko nauczyć sięJak szybko nauczyć się  

Kontakt:

  

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook