fbpx
Menu Zamknij

Excel w branży księgowej

Szkolenia Excel dla księgowych – zaawansowana wiedza pomocna w wykonywaniu zawodu księgowego. Zapraszamy na szkolenia do Warszawy.

 

klawiatura laptopa z rękoma pracownika, ekran laptopa

 

Excel to nieocenione narzędzie, wykorzystywane właściwie w każdej branży. W księgowości ułatwia dokonywanie operacji na dużych ilościach danych. Jego dobra znajomość może znacznie ułatwić pracę, zwiększyć efektywność oraz pozytywnie wpłynąć na wizerunek księgowego. Dobra znajomość Excela nie musi wcale wiązać się z nieskończoną liczbą godzin, spędzonych samotnie przy komputerze oraz powolnym progresem. Każda nauka jest przyjemniejsza i zachodzi szybciej, jeśli można liczyć na kogoś, kto spełni funkcję mentora i profesjonalnie przeprowadzi ucznia przez najważniejsze zagadnienia. Podobnie jest z Excelem. Nasz profesjonalny zespół pozwoli Państwu szybko przyswoić informacje, których samodzielna nauka mogłaby doprowadzić do zniechęcenia i zajęłaby dużo czasu.

 

Dlaczego księgowy/księgowa musi znać Excela?

Excel to potężny program, który jest bez przerwy udoskonalany o nowe funkcjonalności. Wraz z kolejnymi zmianami, narzędzie staje się coraz bardziej intuicyjne. Nadal jednak w pełni korzystać mogą z niego tylko osoby, które posiadają określoną wiedzę i potrafią przełożyć ją na praktykę. Właśnie w tym pomoże Państwu szkolenie Excel dla księgowych

Obecnie trudno szukać innego programu o tak dużej popularności i używanym na tak dużą skalę – MS Excel uważany jest za standardowy format przechowywania i przetwarzania danych. Na tym jednak możliwości Excela się nie kończą. Korzystają z niego zarówno początkujące osoby, tworzące arkusze na własny użytek (np. kontrola nad domowym budżetem), jak i osoby na najwyższych stanowiskach biznesowych, które wykorzystują najbardziej skomplikowane formuły.

Trudno dziwić się, że znajomość Excela wymagana jest przez większość pracodawców, niezależnie od profilu działalności przedsiębiorstwa. Z powodzeniem używają go m.in. analitycy biznesowi, logistycy, menedżerowie oraz osoby działające w sektorze bankowym. Zaawansowana znajomość programu wspiera również codzienną pracę księgowych, pozwalając na sprawną realizację raportów oraz na profesjonalną analizę danych finansowych. Kurs Excel dla księgowych kierujemy do osób, które:

  • zajmują się księgowością;
  • chcą usprawnić swoją codzienną pracę i przyspieszyć procesy;
  • zwiększyć swój profesjonalizm;
  • wzbogacić swoje CV w obecnie najważniejszą umiejętność na rynku pracy.

 

Szkolenia Excel dla księgowych – nauka z ekspertami

Działalność dydaktyczna nie jest łatwa – wielu specjalistów z branży, mimo wysokich kompetencji, nie jest w stanie skutecznie przekazać wiedzy dalej. Eksperci, którzy prowadzą nasze szkolenia, mogą pochwalić się nie tylko świetnym przygotowaniem i ogromnym doświadczeniem, ale też pasją do nauczania. Wierzymy, że dopiero taki zestaw cech czyni z osoby świetnego pedagoga. W naszym ośrodku szkoleniowym nie brakuje takich specjalistów – zaangażowanych i indywidualnie podchodzących do każdego uczestnika szkolenia. Bez przesady można stwierdzić, że to jeden z kilku najważniejszych filarów, na których wyrasta sukces jakiegokolwiek ośrodka szkoleniowego.

 

Optymalny plan szkolenia Excel dla księgowych

Szkolenia Excel dla księgowych zostały skonstruowane w taki sposób, aby sprawnie przeprowadzić kursantów przez najważniejsze zagadnienia. Kolejność poruszanych tematyk nie jest przypadkowa i pozwala na stopniowe i jak najbardziej naturalne eksplorowanie ogromnego potencjału Excela. Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby, które zdecydowały się nam zaufać, potrzebują realnych rozwiązań, które usprawnią ich pracę i zapewnią większą skuteczność podczas wykonywania obowiązków służbowych. 

Wychodzimy z założenia, że przekazując wiedzę, należy wyznawać podejście holistyczne. Z tego powodu, na naszym kursie Excel dla księgowych można znaleźć elementy teoretyczne, jak i wiele ćwiczeń, pozwalających wypróbować przed chwilą zdobytą wiedzę oraz odczuć satysfakcję z włożonego w szkolenie wysiłku. Co szczególnie ważne dla osób pracujących w księgowości – podczas kursu poruszone zostaną zagadnienia, które można wykorzystać bezpośrednio w tej branży. Na zajęciach poznają Państwo praktyczne wskazówki, ułatwiające przeprowadzanie działań finansowo-księgowych.

 

Nowoczesne pomoce dydaktyczne

Szkolenia Excel dla księgowych organizujemy w różnorodnych terminach, dzięki czemu nasi klienci, zamieszkujący miasto Warszawa i okolice, mogą skorzystać z tej oferty dydaktycznej, niezależnie od ich obowiązków służbowych. Przyswajanie wiedzy zawsze odbywa się na skutek zaangażowania kursanta. U nas każdy uczestnik szkolenia może liczyć na dodatkową pomoc. Nie kończy się ona na wsparciu mentora – praktyka z wieloletnim doświadczeniem. Ów pomoc to również nowoczesne pomoce dydaktyczne. Komplet materiałów szkoleniowych pozwoli szybciej usystematyzować wiedzę i ułatwi zapoznanie się z najważniejszymi kwestiami poruszanymi podczas szkolenia.

Osoby, które zdecydują się na kurs Excel dla księgowych, mogą liczyć nie tylko na profesjonalną opiekę mentorską, świetnie skonstruowany program oraz zdobycie umiejętności, które można wykorzystać w codziennej pracy. Po ukończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat, potwierdzający kompetencje. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem kursu i do śledzenia informacji o aktualnie organizowanych szkoleniach w Warszawie.

 

Zobacz też: