Szkolenie MS Excel zaawansowany

Szkolenie MS Excel zaawansowany to nauka przeznaczona dla osób, posiadających pewne doświadczenie z arkuszami kalkulacyjnymi MS Excel. Takie szkolenia mają na celu w pierwszych godzinach uzupełnienie wiedzy, uporządkowanie jej i korektę popełnianych błędów i nieprawidłowych nawyków. Następnie zaczyna się naprawdę specjalistyczna wiedza i masa ćwiczeń. Takie zajęcia oczywiście można przeprowadzać indywidualnie, w małych lub dużych grupach. Wszystko zależy od odwagi, determinacji i umiejętności przyswajania wiedzy przyszłych kursantów. I oczywiście od osoby, która nas na te szkolenia kieruje.

Forma szkoleń zaawansowanych

Excel to bardzo użyteczny i popularny program do wykonywania rozmaitych obliczeń. Ale nie tylko. Można dokonywać zestawień, raportów, statystyk, a wszystko to w dodatkowo w czytelnych i atrakcyjnych wizualnie formach. Arkusze kalkulacyjne Excel od firmy Microsoft są od dekad podstawowym narzędziem do pracy biurowej. Dlatego nasze szkolenia staramy się dopasować jak najlepiej do potrzeb klienta, kierując się maksymą "ilu użytkowników, tyle wymagań". Każdy może znaleźć swoje zaazotowanie dla tego programu. Właśnie dlatego sugerujemy przeprowadzać szkolenia korzystając z dokumentów lub danych na co dzień dostępnych w pracy kursantów. Dzięki temu jest możliwe znacznie podniesienie jakości przeprowadzanych szkoleń. Nasze szkolenia przeprowadzamy w możliwie najbardziej praktycznej formie. Koncentrujemy się na pokazywaniu jak wyglądają poszczególne funkcje w przykładowych „tabelkach” dzięki czemu odbiorcy kursów natychmiast widzą jak mogą zastosować przedstawiane funkcje. Jeśli szkolenie przeprowadzane jest na materiałach osób szkolonych to tym łatwiej jest im zrozumieć przedstawiany materiał.

Szkolenie MS Excel zaawansowany

Co dostaniesz?

Wiedzę, materiały szkoleniowe, certyfikat/zaświadczenie i dawkę anegdot branżowych dla odpoczynku od tabel przestawnych. Nasze materiały szkoleniowe zawierają w sobie dużą ilość ćwiczeń. Nie wszystkie są wykonywane w czasie szkoleń dzięki czemu osoby szkolone mogą je wykorzystać do pogłębienia swojej wiedzy poza szkoleniami. Dogodna lokalizacja i elastyczność terminowa to również coś czego pego próżno szukać w większości firm, gdzie zapisy są na konkretne terminy szkoleń. My staramy się wyjść maksymalnie na przeciw potrzebom kursantów. Po przejściu szkolenia zachęcamy do napisania testu końcowego, po którym z radością wręczamy kursantów u przygotowany certyfikat.

Program szkolenia

Warto wspomnieć, że i długość trwania poszczególnych szkoleń staramy się dopasować do wielkości grupy. Im mniejsza szkolona grupa tym, krótsze sesje szkoleniowe zalecamy. Jesteśmy w stanie przeprowadzać całodniowe kursy ale zalecamy dopasowanie ich długości do składu i możliwości koncentracyjnych grupy szkolonej. Poniżej przedstawiamy również ramowy program szkolenia:

 • Usystematyzowanie i uzupełnienie wiedzy
 • Praca z wieloma dokumentami
 • Automatyzacja i optymalizajca pracy, dostosowywanie interfejsu
 • Analiza danych
 • Zaawansowana praca z tabelami i wykresami
 • Ochrona dokumentu i jego części
 • Praca z dużymi bazami danych
 • Współdzielenie dokumentów
 • Praca na arkuszach MS i Google - jak to pogodzić?
 • Zaawansowane funkcje i formuły
 • Korekta błędów i nietypowych zachowań Excela
 • Poprawność danych i zaawansowane funkcje obliczeniowe

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook