fbpx
Menu Zamknij

Szkolenie Excel Gdańsk

Najlepiej jest, gdy płacą nam za wykonywanie tego, co lubimy. A w ogóle szczytem wspaniałości jest, gdy nasze zajęcie nie przysparza nam nerwów, ani też nie zajmuje zbyt dużo czasu. Dlatego jeśli planujecie pracować zarobkowo w Excelu warto poznać jego narzędzia oraz wyrobić sobie płynność i samodzielność działania. A dodatkowo jeżeli jesteście mieszkańcami wspaniałego miast Gdańsk, lub jego urokliwych okolic to macie do dyspozycji odpowiedni kurs. Szkolenie Excel Gdańsk to nasza odpowiedź i propozycja na zgłaszane zagadnienia i klientów szukających kursów właśnie z Gdańska. Podobnie jest z mieszkańcami Trójmiasta, np. Excel kurs Gdynia został stworzony właśnie w odpowiedzi na zapotrzebowanie z jakim się spotkaliśmy.

Co warto wiedzieć?

Nie trzeba jeździć do innego miasta, aby móc uczyć się i pracować efektywnie. A co najważniejsze realizować się życiowo. Dlatego chcąc wesprzeć kursantów, czyli przyszłych użytkowników Excela postanowiliśmy z konkretną ofertą. Jeśli interesuje Cię kurs Excel Gdynia jest teraz w jednym z naszych priorytetów. Dynamika rozwoju i rynku usług skutkuje większym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracowników. I tutaj wracamy do wstępu naszego artykułu. Podpisujemy się pod tym wstępem jako pracownicy SPartners, bo też używamy Excela i też nam za to płacą. Oczywiści w różnym zakresie z wykorzystujemy arkusze i pod rżnym kątem. Niektórzy w domu, niektórzy w pracy, do zrobienia korespondencji i raportów, a również do szkolenia kursantów. Z tego powodu doskonale znamy realia przyswajania wiedzy. Mamy cierpliwych i kompetentnych szkoleniowców, którzy dokłądają wszelkich starań aby kursant nie denerwował się. A to właśnie z bezstresowej atmosfery słyniemy na rynku szkoleń.

Excel ma wiele narzędzi, jest wielkim i użytecznym kalkulatorem do wykonywania skomplikowanych obliczeń. Dodatkowo oferujący bardzo esetyczne i atrakcyjne ujęcia graficzne naszych prac. Przydatny jest zwłaszcza gdy potrzebujemy pracować na danych na bieżąco zmieniających się, a wyniki są zależne od danych wzajemnie i od ich zmian. Brzmi skomplikowanie, ale w miarę nauki okazuje się, że kursanci chętnie i samodzielnie wykonują nawet karkołomne kombinacje dany tylko przekonać się czy taki pomysł na formułę zadziała. I to jest jeden z naszych priorytetów: użytkownik ma nei bać się pracy w Excelu, ale pracować ze zrozumieniem, efektywnie i samodzielnie.

Eksel dla początkujących

Czego uczymy?

  • Narzędzi i wariantów pracy z nimi
  • Opcji i dostosowywania arkuszy do własnychpotrzeb i trybu pracy
  • Wprowadzania i edycji danych
  • Formatowania komórek i danych
  • Automatyzacji i optymalizacji pracy
  • Przygtowania do druku i udostępniania dokumentu oraz jego ochrony
  • Wprowadzania i korzystania z formuł i funkcji
  • Tworzenia obszarów danych i ich wykorzystywania
  • Pracy z wykresami i tabelami, w tym z oboma elementami w formie przestawnej
  • Dodawania różnego rodzaju obiektów, pól tekstowych, logotypów, kodów QR, hiperłącz wewnętrznych i zewnętrznych

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook