fbpx
Menu Zamknij

Profesjonalne szkolenie z Excela

"Profesjonalne szkolenie z Excela" - życzenie każdego kursanta, któremu zależy na wiedzy, a nie na papierze. My możemy poprzeć nasz profesjonalizm argumentem, iż nie wydajemy certyfikatu bez weryfikacji wiedzy kursanta na koniec. Doskonale wiemy, ze nie każdy kto przychodzi na kurs z arkuszy kalkulacyjnych musi być ich pasjonatem. Nie musi też być dobry w takim sposobie myślenia, czy też pamięciówce jaka jest elementem Excela. Profesjonalne szkolenie z Excela w naszym wydaniu to maksymalne wyjście naprzeciw kursantowi, aby skorzystał jak najwięcej z procesu nauki, a często już w jego trakcie potrafił wykonać niektóre zadania np. w pracy.

Szkolenia z Excela, głównie przez popularność programu, stanowią na rynku dużą część oferty kursów. SPartners, bazując na wieloletnim i naprawdę bogatym doświadczeniu ma skuteczne programy nauczania. Stawiamy na wiedzę i umiejętności, pozwalające kursantowi samodzielnie i skutecznie pracować w wybranym przez siebie trybie. Dlatego też uważamy, że owow profesjonalne szkolenie z Excela to pokazanie również możliwości jego współpracy z innymi programami.

Jak wygląda nauka u SPartners?

Nasi instruktorzy zdobyli tak różnorodne doświadczenie, pracując między innymi z:

 • klientami indywidualnymi
 • pracownikami placówek dyplomatycznych i państwowych
 • pracownikami korporacji i rodzinnych firm
 • dorosłymi
 • uczniami w zorganizowanych grupach
 • dziećmi, również z cechami autentyzmu

Sami używamy Excela, chociażby do kontroli procedur wewnątrz fimy, czy też dostarczania księgowości raportów, rachunków, zestawień i rozliczeń. A przy natłoku obowiązków służbowych i naprawde napiętym grafiku skozleń bardzo nam zależy aby ułatwić sobie co tylko się da w pracy administracyjnej i szeroko pojętej koniecznej papierologii. Dlatego nie zpaominamy wiedzy, którą przekazujemy i możemy poprzeć ją konkretnymi pryzkłądami z życia. Ponadto z powyższego kreatywnego lenistwa nasyzch instruktorów mamy już spory pakiet autorskich ułatwień i tricków, którymi chętnie się dzielimy. Zarówno z Excela jak i systemów operacyjnych.

Pierwszymi krokami w nauce Excela są pojęcia i wpojenie prawidłowej teminologii. Zatem czym jest komórka i jej formatowanie, a czym wprowadzanie danych i ich edycja, itp. Następnie organizacja, iterfejs i dostosowanie programu. Dalej narzędzia z ich opcjami, formuły oraz praca na wielu arkuszach. Na koniec warto poznać możliwości dotyczące ochrony i współdzielenia pllików oraz przygotowanie do druku. Tak po krótce prezentuje się kolejność nauki krok po kroku. Oczywiście można uczyć się samemu. Jednak zdecydowanie sprawniej i łatwiej jest poznawać program z pomocą i pod opieką doświadczonego i życzliwego instruktora.

Profesjonalne szkolenie z Excela

Co daje Ci profesjonalne szkolenie z Excela?

 • Spersonalizowany certyfikat! (to na końcu)
 • Doświadczeni i cierpliwi instruktorzy
 • Usytematyzowana i przydatna wiedza
 • Praktyczne ćwiczenia
 • Program i materiał możliwy do modyfikacji w trakcie zajęć
 • Bezstresowa atmosfera i dbałość o zdrowie podczas nauki
 • Pełny i profesjonalny program szkolenia dostsowany do Twoich indywidualnych potrzeb.
 • Elastyczność teminowa i wymiarowa co do liczby godzin w jednej sesji
 • materiały będące w bieżącym użyciu zawodowym instruktorów
 • możliwość pracy warsztatwej podczas zajęć
 • test końcowy z certyfikatem lub zaświadczeniem

Bardzo dużo uwagi poświęcamy, aby usystematyzować i utrwalić wiedzę. Robimy dużo ćwiczeń, często na autentycznych dokumentach naszych instruktorów, zatem i wszelkie niespodzianki z nimi związane oraz błędy są autentyczne. A skoro już o błędach - kolejną kwestią priorytetową jest dla nas nauczenie kursanta jak ma odnajdywać i wdrażać rozwiązania najczęstszych błędów i jaka jest metodologia wyszukiwania rozwiązań na ew. błędów w samodzielnej pracy z Excelem. Ważne jest dla nas, aby kursant w efekcie szkolenia pracował samodzielnie, wydajnie i bez nerwów

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook