Szkolenia z Excela

Szkolenia z Excela na różnych poziomach stanowią na rynku dużą część oferty kursów. SPartners, bazując na wieloletnim i naprawdę bogatym dośwadczeniu ma skuteczne programy nauczania od poziomu podstawowego, po szkolenia kierunkowe i eksperckie. Gdy uczymy prowadzimy skzolenia z Excela stawiamy na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta. Natomiast w trakcie zajęć bazujemy na przekazaniu uporządkowanej i praktycznej wiedzy. Dodatkowo dbając o bezstresową atmosferę i zrdowie kursanta np. proponując w przerwach "Corpolates". Tak bogatym, że jeden z naszych szkoleniowców poprosił szefa, aby ten nie robił sobie jakże ciekawego hobby z kierowania trenera na cudaczne kursy. Dobrze rozumiecie - nie boimy się żadnych wyzwań i chętnie się nimi mierzymy, ponieważ naszym priorytetem jest przekazanie wiedzy i zniwelowanie strachu przed Excelem.

Jak wyglądają nasze szkolenia Ecxel

Pierwszymi krokami w nauce Excela są pojęcia i wpojenie prawidłowej teminologii. Zatem czym jest komórka i jej formatowanie, a czym wprowadzanie danych i ich edycja, itp. Następnie organizacja, iterfejs i dostosowanie programu. Dalej narzędzia z ich opcjami, formuły oraz praca na wielu arkuszach. Na koniec warto poznać możliwości dotyczące ochrony i współdzielenia pllików oraz przygotowanie do druku. Tak po krótce prezentuje się kolejność nauki krok po kroku. Oczywiście można uczyć się samemu. Jednak zdecydowanie sprawniej i łatwiej jest poznawać program z pomocą i pod opieką doświadczonego i życzliwego instruktora.

Czego możesz się spodziewać?

Dlatego zapraszamy na szkolenia do naszej firmy szkoleniowej w Warszawie. Oferujemy również możłiwość przeprowadzenia kursów wyjazdowych. Każdy kurs ma dopasowany program, a także dobranego instruktora. Dużo zależy od interakcji i nawiązania nici porozumienia, dlatego cenimy sobie otwartość klienta, wtedy skuteczniej możemy dopasować charaktery. Szkolenia z Excela w naszym wydaniu słyną z bezstresowej atmosfery, co ogromnie podnosi przyswajalność wiedzy.

Nasze szkolenia Excel to przede wszystkim:

  • materiały będące w bieżącym użyciu zawodowym instruktorów
  • możliwość pracy warsztatwej podczas zajęć
  • test końcowy z certyfikatem lub zaświadczeniem
Skróty klawiaturowe w Excelu

Bardzo dużo uwagi poświęcamy, aby usystematyzować i utrwalić wiedzę. Robimy dużo ćwiczeń, często na autentycznych dokumentach naszych instruktorów, zatem i wszelkie niespodzianki z nimi związane oraz błędy są autentyczne. A skoro już o błędach - kolejną kwestią priorytetową jest dla nas nauczenie kursanta jak ma odnajdywać i wdrażać rozwiązania najczęstszych błędów i jaka jest metodologia wyszukiwania rozwiązań na ew. błędów w samodzielnej pracy z Excelem. Ważne jest dla nas, aby kursant w efekcie szkolenia pracował samodzielnie, wydajnie i bez nerwów

  • doświadczeni i cierpliwi instruktorzy
  • usytematyzowana i przydatna wiedza
  • praktyczne ćwiczenia
  • program i materiał możliwy do modyfikacji w trakcie zajęć

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook