fbpx
Menu Zamknij

Korepetycje Excel

W jednym z poprzednich artykułów opisaliśmy jak wyglądają zajęcia z kategorii korepetycje Excel Warszawa. Czyli kursy tematyczne lub powtórkowe z arkuszy kalkulacyjnych dostosowanych wymogami do warszawskiego rynku pracy i edukacji.

Korepetycje Excel obejmują ofertę dla różnych grup kursantów, od uczniów po pracowników już korzystających z MS Office. W naszym wydaniu nie są to już takie zupełnie standardowe korepetycje, a raczej warsztaty tematyczne/kursy powtórkowe. Oczywiście dla osób zainteresowanych tego typu zajęciami polecamy . I z kilku powodów dziś zajmiemy się kursami przygotowanymi pod tę specyficzną lokalizację.

Korepetycje Excel od środka

Arkusze kalkulacyjne są bez wątpliwości dużą pomocą, a wręcz wyręczają w wielu zadaniach, które zwykle użytkownik robi"na piechotę". Excel jako program niezmiernie popularny i użyteczny jest szeroko wykorzystywany w wielu dziedzinach. Dlatego umiejętność sprawnego i samodzielnego używania arkuszy kalkulacyjnych jest bardzo cenionym atutem u pracowników, a często wymogiem w szkołach średnich i zawodowych. Z myślą o osobach chcących się douczyć, a najczęściej po prostu powtórzyć i uzupełnić cały materiał przygotowaliśmy naszych instruktorów do szkoleń pod takim właśnie kątem. Zacznijmy od programu szkolenia przygotowanego na korepetycje z Excela. Jest to przede wszystkim nauka z uwzględnieniem kierunków w nauczaniu publicznym na 3 poziomach edukacji, liceum, technikumi studia. Jest to rónież nauka Excela krok po kroku.

Jak z naszej perspektywy wyglądają Excel korepetycje?

Jeśli chodzi o korepetycje z Excela nasze zajęcia cieszą się popularnością, głównie ze względu na celowaną tematykę. Dodatkowym atutem z jakiego słyniemy jest bezstresowa atmosfera, która bardzo sprzyja podnoszeniu przyswajalności wiedzy. Nasi instruktorzy pomagają w ramach szkoleń rozwiązać konkretne zagadnienia i podnieść całokształt samodzielności w pracy z Excelem. Korepetycje z Excela są zawsze dopasowywane w oparciu o poziom wiedzy kursanta, aby przekazać zrozumiałe dla niego informacje i rozwiązania, które będzie w stanie samodzielnie zastosować.

Excel korepetycje - charakterystyka

Opracowujemy zawsze indywidualny plan szkolenia i w razie konieczności możemy go modyfikować na bieżąco. Możemy przygotowywać rozwiązania prac domowych z uczniami ale również przygotować portfolio kandydata do pracy. Na zajęciach zajmujemy się konkretną tematyką, z którą wcześniej zgłasza się kursant i przeprowadzamy tyle ćwiczeń ile wymaga tego nauka. Przede wszystkim opracowujemy wraz z kursantem najlepsze dla niego rozwiązania problematycznych kwestii.

My mamy za zadanie przekazać i uzupełnić wiedzę kursanta. Ponadto wytrenować samodzielność pracy i prawidówość wykonywanych operacji. Podsumowując, widzimy i uczymy człowieka, dla któego tam jesteśmy, więc nei ma powodów do stresu.

Korepetycje Excel

Jesteśmy otwarci na propozycje tematów i prośby kursantów, ponieważ to dla nich prowadzimy korepetycje. Naszym głównym celem i założeniem jest skuteczne przekazanie wiedzy użytecznej i usystematyzowanej. Dodatkowo dokładamy starań aby nauka odbywała się w bezstresowej atmosferze. Nasi instruktorzy mają doświadczenie pedagogiczne, ale także w pracy z pracownikami korporacji. Są tak doświadczeni i życzliwi, że w razie konieczności mogą skontaktować się z kursantem przed zajęciami. Odpowiedzą na wątpliwości i postarają się uspokoić nerwy kursanta.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook