fbpx
Menu Zamknij

Excel w firmie

Biurowy pakiet Office to często spotykane narzędzie pracy.  W tym zestawie znajduje się między innymi z program Excel. Zwłaszcza, gdy mamy do czyneinia z pracą w przedsiębiorstwie.  Dlaczego jest tak popularny? Excel w firmie sprawdza się doskonale, a jego arkusze kalkulacyjne mogą użytkownikowi ogromnie ułatwić organizację i przyspieszenie pracy. Excel oferuje zestaw użytecznych narzędzi, które z powodzeniem można wykorzystywać również w domu, w szkole, czy do realizowania pasji. Od korespondencji seryjnej, po profesjonalne raporty. Obecnie praca w programach biurowych i nie tylko, wymaga biegłości i samodzielności. Jest to jedna z podstaw działania firm i ich biur. Dlatego jeśli jest potrzeba nauki od podstaw, lub podniesienia kwalifikacji warto zapisać się na kurs obsługi Excela. Taki kurs poprowadzony tematycznie pozwoli również na wyspecjalizowanie danego pracownika pod kątem jego stanowiska i tego jak naefektywniej wykorzystać program Excel w firmie. Nauczenie się jak pracować na Excelu da Państwu wymierne korzyści już w niedalekiej przyszłości.

Do czego przydatny jest Excel w firmie?

Przede wszystkim do kompleksowej pracy z danymi. Wszelkiego rodzaju informacje dotyczące organizacji i kontroli stanu firmy.. Mowa tutaj zarówno o finansach, terminach, jak i np. terminach przeglądów rejestracyjnych pojazdów służbowych, czy też faktur, a nawet obiegu korespondencji czy aktualności książki adresowej.

Wiemy z doświadczenia jako firma szkoleniowa, działająca na terenie całego kraju jak ważne jest odpowiednie prowadzenie przedsiębiorstwa. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby z naszych szkoleń wychodzili pracownicy z maksymalnie podniesionymi kwalifikacjami.

Excel w firmie

Ponieważ chcemy jak najlepiej dostosować program szkolenia najpierw zapraszamy na test wiedzy excel, który określi zakres kursu jaki najlepiej zaproponować przyszłemu kursantowi.

Zalety korzystania z programu Excel w firmie

  • Optymalizacja czasu pracy
  • Reducja błędów (przy poprawnym korzystaniu z programu)
  • Większa przejrzystość finansów
  • Redukcja kosztów, np. prowadzenia księgowości przez firme zewnętrzną
  • Sprawniejsza kontrola aspektów prowadzenia firmy, takich jak kilomentówka, urlopy, badania pracownicze
  • Usprawnienie pracy księgowości, recepcji, działu kadr, logistyki, zaopatrzenia itd.
  • usodtępnianie i ochrona dokumentu, dodatkowo biorąc pod uwagę indywidualne wymogi bezpieczeńśtwa w danej firmie
  • podsumowanie i rozwiązywanie problemów specyficznych dla danej grupy
  • test końcowy (OPCJONALNIE) oraz wręczenie certyfikatu

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook