fbpx
Menu Zamknij

Excel na budowie?

Excel to praktyczna podstawa pracy każdej firmy. Bez tego programu duża część wszystkich obliczeń jest wyraźnie utrudniona, zajmuje przy tym znacznie więcej godzin. Niemożliwe byłoby tak sprawne i dokładne radzenie sobie z kalkulacjami w firmie. Excel oszczędza czas i pieniądze będąc najbardziej niezbędnym programem do poprawnej pracy każdej organizacji nie od tego, o jakiej firmie pomyślimy. Kurs Excel dla firm budowlanych jest niezbędny.

Kurs obsługi Excel kurs excel

Komu to potrzebne?

Szkolenie z Excela

Firmy budowlane również zaliczają się do owego zbioru. Potrzebny jest tam arkusz kalkulacyjny do wyraźnego usprawnienia pracy. Jednak by sam program był w stanie zapewnić dobrą archiwizację i zapis danych niezbędne jest, by pracownicy byli w stanie go obsługiwać. Tak bardzo przydatny program nie może być zagadką dla kogokolwiek. Każdy pracownik firmy powinien znać Excel. Kurs Excel dla firm budowlanych to coś, bez czego firma działaźć nie może, gdy nie zna się w niej tego programu.

Dzięki temu może on dobrze wypełniać swe obowiązki i rozumieć, jak działa ta część pracy, która nie odbywa się bezpośrednio na placu budowy. Arkusz kalkulacyjny na pierwszy rzut oka może zdawać się programem zbyt skomplikowanym dla każdego, jednak są to tylko pozory. Arkusz kalkulacyjny jest prostym i przejrzystym narzędziem mogącym być zrozumianym przez każdego dorosłego.

Rozmowa kwalifikacyjna - pytania o Excel

Nasza oferta – Kurs Excel dla firm budowlanych

Dlatego – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom – oferujemy kurs Excel adresowany do pracowników budowlanych. Nasi doświadczeni eksperci są w stanie nauczyć podstaw pracy w arkuszu kalkulacyjnym Państwa pracowników. Kurs Excel dla firm budowlanych jest niezbędny w każdej firmie budowlanej. Dzięki temu będą oni mogli wypełniać dane im obowiązki sprawnej i szybciej. Zapewniamy dostosowywanie się do oczekiwań ram czasowych. Kurs odbywa się w godzinach dla Państwa dogodnych i podzielić można go tak, aby było Państwu najłatwiej przyjmować wiedzę. Zajęcia odbywać mogą się zarówno w naszych kwaterach, jak i u Państwa. Jesteśmy otwarci na propozycje dialogu w tych kwestiach.

Oferujemy w ramach szkoleń:

  • kursy na poziomach podstawowym i zaawansowanym
  • elastyczne godziny
  • dojazd do klienta lub naukę w naszych kwaterach

 

Kontakt:

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami klikając w ten link

Znajdziesz nas też nasz  facebooku