fbpx
Menu Zamknij

Organizujemy szkolenia zróżnicowane pod względem poziomu zaawansowania, w tym m.in. kursy Excel dla zaawansowanych. Warszawa to główne miejsce ich prowadzenia – ale również pod względem wyboru miejsca szkolenia, jesteśmy elastyczni.

Nasz oferta to nie tylko Excel dla zaawansowanych Warszawa, dlatego proponujemy kursy nie tylko dla zaawansowanych. Zapraszamy na szkolenia na wszystkich innych poziomach znajomości programu, a także na konsultacje eksperckie.

Szkolenia rozwijające umiejętności w pracy z Excelem cieszą się dużym zainteresowaniem. Prowadzimy je dla grup zamkniętych oraz dla pojedynczych osób. Excel dla zaawansowanych (Warszawa) to wykłady, połączone z ćwiczeniami praktycznymi – na przygotowanych wcześniej plikach i materiałach – gwarantują wysoką efektywność i znakomite wyniki szkoleniowe. Wykwalifikowana kadra, doświadczonych w prowadzeniu tego typu zajęć instruktorów, oraz system opracowywania i dostosowywania programów szkoleniowych, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb uczestników  – sprawdzają się już od lat.

Excel dla zaawansowanych to wybrane zagadnienia dla osób biegle posługujących się już arkuszami kalkulacyjnymi. W porozumieniu z naszymi Klientami, opracowujemy każdorazowo tematy powiązane ze specyfiką pracy lub profilem działalności danej firmy. Excel dla zaawansowanych Warszawa to szkolenie dla każdego, kto chce rozwinąć swoją wiedzę i poszerzyć umiejętności, by móc w pełni korzystać z narzędzi oferowanych przez ten program. Biegłość i swoboda w obsłudze Excela, to ułatwienie pracy i wykonywanych w niej konkretnych działań. Excel dla zaawansowanych daje możliwość uporządkowania, a nawet zautomatyzowania określonych czynności – w konkretnym celu, zgodnie z wytycznymi pracodawcy, współpracowników, czy klientów – to duża oszczędność czasu i zdecydowane podniesienie efektywności pracy.

Nasi klienci i uczestnicy szkoleń z zakresu Excel dla zaawansowanych, doceniają również atrakcyjny wariant dodatkowy, oferowany po zakończeniu szkolenia. To 30-dniowy okres wsparcia „technicznego” – jest świadczony przez Instruktora prowadzącego kurs. Uczestnicy szkolenia, po jego zakończeniu – mogą kontaktować się ze swoim Instruktorem mailowo lub telefonicznie, we wszystkich kwestiach dot. praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas szkolenia.

Excel dla zaawansowanych Warszawa.

Excel dla zaawansowanych Warszawa – miejsce szkolenia

Każdy adres jest odpowiedni! I wcale nie tylko Warszawa. Szkolimy na terenie całej Polski. Szkolimy zarówno u naszych Klientów, jak i w naszym biurze na Ursynowie, przy ul. Indiry Gandhi 35/16.

Zapraszamy do kontaktu

Nasze inne szkolenia:

www.kurs-corel.pl