Warszawskie kursy Excela

Warszawskie kursy Excela cieszą się dużą popularnością. Zarówno wśród mieszkańców stałych Warszawy jak i przyjezdnych. Z kursów i firm szkoleniowych w Warszawie korzystają również klienci spoza tego terenu. Sami doskonale o tym wiemy, oferując np. szkolenia zamknięte dla firmszkolenia wyjazdowe dla firm. Istnieją różne strategie rynkowe, które wspomagają oferty kursów z arkuszy kalkulacyjnych. Jeśli chodzi o profesjonalne szkolenie z Excela to Warszawa jest nierzadko kluczem wyboru firmy szkoleniowej. Rywalizacja rynkowa jest tutaj naprawdę duża. Dobry kurs Excel Warszawa to prawdziwa perełka w edukacji. My nie odklepujemy funkcji i formuł. My opowiadamy o Excelu ucząc jego zastosowania. I to właśnie ten aspekt najbardziej zadziwia naszych kursantów. Oczywiście pozytywnie. Do tego stopnia, ze często na początku szkolenia przerywają instruktorowi, mówiąc że nie spodziewali się, że można tak "po ludzku" przedstawić arkusze kalkulacyjne. A można, oczywiście.

Na co zwracamy uwagę?

  • Głównie zależy nam na tym, aby nie marnować czasu. Jest bardzo dużo wiedzy do przekazania, a my cenimy sobie skuteczność procesu nauki. Nie próbujemy w żadnym razie "dociskać" kursanta. Wiemy, ze i przerwy są potrzebne aby zrelaksować głowę i zregenerować poziom koncentracji. Również po to, by odpoczęły oczy i cała sylwetka mogła zmienić pozycję nie powodując rozpraszającego dyskomfortu bezruchem.
  • Z punktu widzenia czasu, bierzemy pod uwagę fakt pędzącego życia w Warszawie. Jeśli kogoś interesują Warszawskie kursy Excela najprawdopodobniej szuka dogodnej lokalizacji i bliskich terminów, oraz wymaga dyspozycyjności instruktora.

A merytorycznie?

  • Bardzo dużo uwagi poświęcamy, aby usystematyzować i utrwalić wiedzę. Robimy dużo ćwiczeń, często na autentycznych dokumentach naszych instruktorów, zatem i wszelkie niespodzianki z nimi związane oraz błędy są autentyczne. A skoro już o błędach - kolejną kwestią priorytetową jest dla nas nauczenie kursanta jak ma odnajdywać i wdrażać rozwiązania najczęstszych błędów i jaka jest metodologia wyszukiwania rozwiązań na ew. błędów w samodzielnej pracy z Excelem. Ważne jest dla nas, aby kursant w efekcie szkolenia pracował samodzielnie, wydajnie i bez nerwów.
  • Dodatkowo tak prowadzimy szkolenia z Excela stawiamy na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta i np. pracować na jego dokumentach jeśłi tego potrzebuje. Natomiast w trakcie zajęć bazujemy na przekazaniu uporządkowanej i praktycznej wiedzy. Dodatkowo dbając o bezstresową atmosferę i zrdowie kursanta.
Warszawskie kursy Excela

Jak wyglądają warszawskie kursy Excela?

Pracujemy zarówbo z klientami indywidualnymi jak i korporacjami. Szkolimy firmy rodzinne i prcowników państwowych. Jesteśmy dyspozycyjni wyjazdowo poza terenem Warszawy na szkolenia dwudniowe, oraz dojazdowo na terenie Warszawy. Mamy elastyczny grafik, gdzie można dostosować zakres godzinowy jeśli jest wymóg inny niż to, co Państwo otrzymacie od nas w ofercie. Wcześniej przygotowujemy plan skzolenia dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, zbieramy materiały z którymi klient chce pracować i dobieramy na tej podstawie odpowiedniego instruktora. Jeśli klient nie jest pewien jaki ma poziom wiedzy, dodatkowo nie wyniknie to z rozmowy z naszym koordynatorem kursów, a nawet z samym instruktorem - wtedy proponujemy szybki test Excela. Wypełniacie go Państwo sami, a do nas docieraja odpowiedzi z określonym przez algorytm poziomem zaawansowania użytkownika. Oczywiście jeszcze dodatkowo weryfkuje to instruktor. Mimo iż korzystamy z Excela zawodowo i prywatnie to uważamy, że decyduje ostatecznie człowiek. I na to również uczulamy na skozleniach, aby zawsze uważać na działąnia prowadzone w Excelu.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook