fbpx
Menu Zamknij

Test Excel

Test Excel jest świetnym sposobem na weryfikację swoich umiejętności, ale oczywiście nie tylko. Można na nim sprawdzić, czego brakuje w naszej wiedzy lub co już zdążyliśmy zapomnieć, przez niekorzystanie z danej opcji. Taki test może również pokazać jak rozwinęła się aplikacja i czego w związku z tym musi douczyć się użytkownik, chcąc być na bieżąco z nowymi wersjami arkuszy kalkulacyjnych. Dodatkowo test poziomujący jest często wykorzystywany przez rekruterów i przyszłych pracodawców, aby faktycznie sprawdzić kwalifikacje kandydata. Taki test to wiarygodna forma weryfikacji. Ponadto ze strony kandydata dużym atutem jest certyfikat wydany przez firmę szkoleniową. Taki dokument uzyskuje się po pozytywnym przejściu szkolenia i zdania testu końcowego, który sprawdza zapamiętaną wiedzę w praktyce. Wreszcie, test poziomujący Excel może przeprowadzić dla przyszłego kursanta właśnie firma szkoleniowa, do której się wybiera na kurs. Ale po co? Chociażby po to, aby kursant mógł zostać odpowiednio zakwalifikowany poziomem do grupy, lub aby dobrać mu indywidualny plan szkolenia. Podobnie robi się dla korporacji wysyłających swoich pracowników na szkolenia zamknięte lub wyjazdowe z Excela. Wszystko to jesteśmy w stanie dla Państwa przygotować i przeprowadzić. Wystarczy skontaktować się z nami

Z czego jest test Excel?

Przede wszystkim obejmuje sprawdzenie wiedzy już posiadanej i umiejętność znajdywania rozwiązań typowo po Excelowemu. Składa się z pytań otwartych i zamkniętych testowych. Obydwa rodzaje pytań są z zakresu wiedzy teoretycznej i praktycznej. O ile pytania teoretyczne nie budzą wątpliwości co do ich konstrukcji to można zastanawiać się o co chodzi z pytaniami praktycznymi. Otóż są to krótkie zadania, bazujące oczywiście na wiedzy teoretycznej. Np. wykonanie formatowania warunkowego, uprzednio odpowiadając na pytanie co to jest, choć niekoniecznie musi być to akurat taki schemat. Pytanie praktyczne, czyli zadanie do wykonania może pojawić się też jako samodzielna pula wiedzy, np. wpisanie konkretnej formuły, mając do dyspozycji dane i opis co chcemy otrzymać w wyniku.

Taki test poziomujący Excel nie jest obowiązkowy. Kursant sam decyduje czy chce przez niego przejść. Nasza firma zawsze, bez względu na decyzję kursanta oferuje naukę kompleksową z obsługi arkuszy kalkulacyjnych. Zależnie od poziomu wiedzy już posiadanej przez grupę oraz wymagań klienta dobieramy odpowiedni zakres szkolenia, a także najodpowiedniejszego instruktora.

Wiemy z doświadczenia jako firma szkoleniowa, działająca na terenie całego kraju jak ważne jest odpowiednie prowadzenie grupy szkoleniowej. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby utrzymać uwagę, a także zadbać o koncentrację i komfort nauki. Szkolenie zamknięte Excel ma wiele zalet z punktu widzenia grupy szkoleniowej oraz firmy zlecającej przeprowadzenie kursu.

Test Excel

Test Excel przed kursem?

Ponieważ chcemy jak najlepiej dostosować program szkolenia. Dlatego najpierw zapraszamy na test wiedzy excel, który określi zakres kursu jaki najlepiej zaproponować przyszłemu kursantowi.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Szkolimy zarówno pracowników korporacji, instytucji państwowych, placówek dyplomatycznych, jak również mikroprzedsiębiorstw i kursantów indywidualnych. Najczęściej wybieranym trybem szkolenia dla firm i instytucji jest szkolenie zamknięte Excel. Jest ono trybem kursu najlepiej dobranym do potrzeb konkretnej grupy osób, pracujących w jednym miejscu. Dlatego też nie ma większego znaczenia, czy jest to ta sama lokalizacja, czy ten sam pracodawca, jednak różne oddziały.

Zalety kursów Excel od SPartners

  • Określona liczebność grupy, sprzyjająca podniesiemu wydajności i tempa szkolenia. Może być wykorzystany również wariant nauki indywidualnej.
  • możliwość konstruktywnych konsultacji z instruktorem
  • możłiwość pracy na przykładach i zadaniach związanych ze stanowiskami
  • praca na cudzych dokumentach, związanych tematycznie z pracą w konkretnych dziaaąch
  • usodtępnianie i ochrona dokumentu, dodatkowo biorąc pod uwagę indywidualne wymogi bezpieczeńśtwa w danej firmie
  • podsumowanie i rozwiązywanie problemów specyficznych dla danej grupy
  • test końcowy (OPCJONALNIE) oraz wręczenie certyfikatu

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook