fbpx
Menu Zamknij

Istnieją różne strategie rynkowe, które wspomagają oferty kursów z arkuszy kalkulacyjnych.  Gdy firma walczy o pozyskiwanie kursantów, wtedy na jej pozycję rynkową z zakresu, jakim jest szkolenie Excel Warszawa opinie mają duży wpływ. Niektóre firmy szkoleniowe w Warszawie zamieszczają na stronach opinie swoich klientów. I nic w tym złego, przecież jest to zasłużony powód do zadowolenia. Na naszej stronie nie znajdziecie Państwo jednak wielu opinii, chociaż z radością takie otrzymujemy. Dlaczego? Przekonajcie się czytając dalej, oraz zapisując się na nasze szkolenia, na które serdecznie zapraszamy.

Szkolenie Excel Warszawa opinie - o co cały ten hałas?

Każda pozytywna opinia to sukces firmy i jej pracowników. Na naszą renomę i przychylność klientów pracowaliśmy rzetelnie latami, dlatego okazały się tak owocne. Z referencji jakie dostaje firma, jak również wszelkiego rodzaju reakcje, opinie wynika wprost co w danym szkoleniu przypadło do gustu kursantom, a co wymaga ulepszenia, lub w ogóle usunięcia. Każdy klient, bez względu na rozmiar działalności, lub jej brak (gdy jest to osoba prywatna) stanowi niepodważalnie cenne źródło informacji. Sami przekonacie się Państwo na co stać naszych instruktorów, natomiast my z chęcią przyjmiemy każdą konstruktywną krytykę.  Ważnym elementem pozyskiwania pozytywnych opinii jest współpraca wewnątrz formy. My znamy naszych szkoleniowców i całą Drużynę od lat. Rozumienie się bez słów, doskonała znajomość praktyk i wysoka kultura osobista to cechy, które pozwoliły zaufać z czasem naszym pracownikom.

 

Świadomość jakości usług szkoleniowych jest jedną z kluczowych skłądowych na drodze do otrzymania pozytywnej opinii. Ta świadomość pozwala na rozwijanie firmy i podnoszeni jakości kursów.

Szkolenie Excel Warszawa opinie

Nie mniej, gdybyście jednak Państwo zauważyli jakiekolwiek niedociągnięcia. Ważne są dla nas opinie wszystkich naszych kursantów i kontrahentów, zarówno te pozytywne, jak i też te precyzyjnie wskazujące co możemy rozwinąć i usprawnić. Opinie negatywne są również częścią dorobku marki i wiele wnoszą do rozwoju firmy, pod warunkiem że są traktowane poważnie.

Dlatego właśnie tak ważne są dla nas wszelkie referencje i opinie na temat przeprowadzonych szkoleń, jak również samych instruktorów, którzy prowadzili dla Państwa kurs.

Charakterystyka szkolenia Excel od S Partners

  • przede wszystkim kompleksowe kursy i warsztaty
  • program szkolenia każdorazowo dostosowany indywidualnie
  • profesjonalne materiały z autentycznej pracy księgowej i nie tylko
  • ponadto istnieje możliwość pracy na materiałach własnych kursanta
  • certyfikat lub zaświadczenie o ukończeniu kursu
  • posiadamy referencje i opinie do wglądu dla klientów
  • szkolimy klientów prywatnych, jak również pracownikó w firm, korporacji i instytucji państwowych
  • szkolimy zarówno długoterminowo, na podstawie kilkuletnich umów, a także doraźnie w formie konsultacji

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook