fbpx
Menu Zamknij

Szkolenie Excel online

Coraz więcej osób szuka szkoleń zdalnych. Obecna sytuacja zarówno rynkowa jak i zdrowotna wymusza tego typu poszukiwania. Nie ma w tym nic złego, ponieważ jest to  efektywny i wygodny tryb nauki. Pod warunkiem, oczywiście, że mamy miejsce, czas i spokój aby usiąść przed monitorem. Konieczne jest aby przez kilka godzin koncentrować się na wykładzie instruktora. To wymaga również samodyscypliny. Rzecz jasna nasz instruktor wspiera koncentrację jak tylko to możliwe. Czasami nawet przymusowo "wyganiamy" na przerwę, widząc spadek uwagi u kursanta.

Szkolenie Excel online

Jak wygląda Szkolenie Excel online?

Szkolenie Excel online polega na przekazaniu wiedzy i pomocy w zdobyciu umiejętności posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi. Nauka Excel online jest kompleksowym szkoleniem, z tymi samymi elementami i możliwościami jakie oferujemy przy kursie stacjonarnym. Wszystkie nasze szkolenia zdalne planujemy w kontakcie z kursantem. Tutaj, tak jak w przypadku kursu Excel w trybie stacjonarnym najpierw ustalamy program szkolenia indywidualnie dopasowany do klienta. Chyba, że kursant po prostu chce program standardowy. Wtedy i tak musi go zaakceptować przed rozpoczęciem szkolenia.

Możliwości i elementy kursu są takie same jak w przypadku szkoleń w naszej sali, czy u klienta.

Mimo, iż cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przyszli kursanci podchodzą do nauki z niejednokrotnie dużymi obawami. Zwłaszcza gdy muszą przejść w tryb nauki zdalnej. Z taką sytuacją spotykamy się również my i nasi szkoleniowcy. Zadaniem najlepszej firmy szkoleniowej i jej instruktorów jest tak poprowadzić kursanta, aby ze spokojem zyskiwał coraz nowsze umiejętności z zakresu arkuszy kalkulacyjnych Excel. A następnie samodzielnie i płynnie pracował w programie.

Szkolenie Excel online - krótka charakterystyka

  • Pełny program szkoleniowy
  • Możliwość zadawania pytań instruktorowi
  • otwórz menu FORMUŁY
  • Możliwość pracy na własnych materiałach kursanta
  • Przeprwadznie części szkolenia w formie warsztatowej
  • Praca z profesjonalnymi i autentycznymi dokumentami
  • Możliwość podejścia do testu końcowego
  • Uzyskanie dokumentu poświadczającego przejście kursu lub certyfikatu po zdaniu testu
  • Dużo ćwiczeń i przykładów
  • Dyskusja i w spólne opracowywanie najlepszych rozwiązań pod kątem pracy kursanta

Dodatkowo zapraszamy na nasz kanał Youtube, gdzie znajdziecie wiele ciekawych i użytecznych wskazówek:

S Partners Excel wskazówki #1-9 i S Partners Excel wskazówki II #1-10

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook