fbpx
Menu Zamknij

Szkolenie Excel Lublin

Miasto z tradycją i potencjałem młodych specjalistów - Lublin. Z punktu widzenia rynku szkoleń jest przede wszystkim atrakcyjnym źródłem przyszłych wykwalifikowanych pracowników, ale rónież właścicieli firm. Z drugiej strony ofert kursów i warsztatów jest naprawdę wiele. Firm szkoleniowe oferują różnego roodzaju szkolenia. Wydają również różne dokumenty potwierdzające nabyte na kursie umiejętności. Natomiast my proponujemy certyfikat, dodatkowo spersonalizowany. W tym miejscu należałoby połączyć obydwa kryteria i znaleźć kurs oraz profesję, która będzie nie tylko źródłem utrzymania, ale również będzie umożliwiać samorealizację i cieszyć. W S Partners, przede wszystkim lubimy ułatwiać życie sobie i innym zapraszamy na szkolenie Excel Lublin. Wszystko dlatego by móc wyjść naprzeciw potrzebom zawłaszcza początkującyhc użytkowników lokalnych. Zachęcamy do zainwestowania w siebie - to zawsze się opłaca, a nasze szkolenie Excel Lublin jest dostosowane do Twoich potrzeb, nawet pod kątem dojazdu skzoelniowca do CIebie!

Na czym polega szkolenie Excel Lublin?

Przede wszystkim jest hasłem wywoławczym dla wszystkich zainteresowanych poznaniem sposobu pracy z arkuszami kalkulacyjnymi. Kluczowa jest tutaj lokalizacja. Bardzo chetnie dojeżdżamy do większych grup, gdzie możemy przeprowadzać skzolenia w formie wykładów połączonych z częścią warsztatową. Wiemy z doświadczenia, działając na terenie całego kraju jak ważne jest odpowiednie prowadzenie grupy szkoleniowej. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby utrzymać uwagę, a także zadbać o koncentrację i komfort nauki. Organizujemy też szkolenia zamknięte Excel. Ma onoa wiele zalet z punktu widzenia grupy szkoleniowej oraz firmy zlecającej przeprowadzenie kursu. Ale o tym szerzej w artykule powyżej.

Szkolenie Excel Lublin

Ponieważ chcemy jak najlepiej dostosować program szkolenia najpierw zapraszamy na do rozmowy, osobiestej, lub mailowej. . To pozwoli nam zaproponować przyszłemu kursantowi tok skozlenia i zakres wiedzy możliwie najdokładniej dopasowany.

Co zyskujesz wybierając skzolenie Excel Lublin?

  • kursy w miejscu zmaieszkania lub pracy
  • Ustalony zakres wiedzy i poziom zaawansowania odpowiadający Twoim potrzebom
  • Kompetentnego i cierpliwego instruktora
  • Pracę na autentycznych materiałach branżowych
  • możłiwość pracy na przykładach i zadaniach związanych ze stanowiskami
  • praca na cudzych dokumentach, związanych tematycznie z pracą w konkretnych dziaaąch
  • usodtępnianie i ochrona dokumentu, dodatkowo biorąc pod uwagę indywidualne wymogi bezpieczeńśtwa w danej firmie
  • podsumowanie i rozwiązywanie problemów specyficznych dla danej grupy
  • test końcowy (OPCJONALNIE) oraz wręczenie certyfikatu

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook