fbpx
Menu Zamknij

Szkolenie Excel dla HR

Mamy dobrą wiadomość! Po pomyślnym przyjęciu naszych pierwszych kierunkowych szkoleń dla księgowości chcielibyśmy zaprosić Was na następne. Tym razem pokażemy Ci kilka rozwiązań obliczeniowych i do zarządzania danymi. Dlatego rozpoczynamy szkolenie Excel dla HR. W tym artykule przybliżymy zakres takiego przykładowego szkolenia. Oczywiście zawsze szczegółowy i ostateczny plan kursu ustalamy z klientem. Planujemy stworzyć więcej serii takich jak ta konkretna i będą one dedykowane różnym działom firm i przedsiębiorstw oraz korporacji. Dodatkowo pokażemy Ci kilka rozwiązań, ciekawostek i różnych sztuczek ze wszystkich poziomów. Dlatego nie musisz się martwić, że będziesz się nudzić lub nie rozumiesz tematu. Dodatkowo HR jest często działem anglojęzycznym w Polsce, a nawet po prostu zagranicznym. Dlatego takie szkolenie oferujemy również w j. angielskim, o czym możecie przekonać się pod koniec artykułu.

Do czego przydaje się Excel w dziale Human Resources?

Zaczynamy od nowej serii szkoleń dedykowanych dla poszczególnych działów. Każdy dział ma swoje zapotrzebowanie. Dlatego każdy rodzaj szkoleniami swój bazowy zakres i tematy dodatkowe specyficzne dla działu. Takie szkolenie to zawsze część teoretyczna, część praktyczna oraz ta szczególna, czyli pytania/odpowiedzi i rozwiązania.

Uczymy pracy na dużych ilościach danych i aktualizacji narzędzi korzystających z danych źródłowych. Uczymy zarzadzania danymi kontroli poprawności danych. Dodatkiem do szkolenia jest tworzenie szablonów, ankiet, druków i formularzy w Excelu. Oczywiście wszystkie podstawowe informacje odświeżymy, uzupełnimy, i uporządkujemy pod kątem pracy na stanowisko w dziale HR. A jeśli trzeba to przerobimy wszystko od podstaw.

Szkolenie Excel dla HR

Kurs Excel dla HR - charakterystyka

Szkolenie Excel zawsze zaczynamy od wprowadzenia. Jednocześnie weryfikujemy razem z kursantem jego aktualną wiedzę. Następnie uzupełniamy, systematyzujemy i korygujemy. Omawiamy temat na zasadzie ogólnego zarysu aby kursant znał kolejność tematów na zasadzie agendy i przystępujemy do pracy.  Jeśli pojawiają się pytania, kursant może śmiało zadawać. Odpowiadamy na bieżąco jeśli pytanie mieści się w zakresie danego bloku tematycznego. Jeśli nie, wtedy wplatamy odpowiedź odpowiedzi w tok zajęć w odpowiednich taktycznie miejscach. Niektóre fragmenty zagadnień opracowane są w formie krótkich materiałów przypominających, do których kursant ma dostęp po szkoleniu. Jak również otrzymuje on materiały szkoleniowe w postaci skryptu i arkuszy do ćwiczeń - wszystko jest ustalane w pierwszym dniu szkolenia. Szkolenie Excel dla HR zawiera między innymi takie specjalistyczne zagadnienia jak: jak zagospodarować dane w dziale HR praca z pracodawcami i kontrahentami praca z dużą ilością danych, walidacja i aktualizacja danych jak koordynować zapotrzebowanie na pracowników, rekrutację, zespoły i książkę adresową i wiele innych charakterystycznych opcji Excela dla tego konkretnego działu.

  • Fukcje dat i czasu
  • Zarządzanie dużymi bazami danych
  • zaawansowane formatowania warunkowe i sortowania
  • Kontorle czasu i terminów
  • współdzielenie skoroszytó i arkuszy
  • Import i aktualizacja baz danych
  • Wyświetlanie wyników w żądanej formie bez użycia paska narzędzi

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook